İplik Alımı Yapanlar

İplik Alımı Yapanlar.

” İplik merserize değilse (fiber düzgünleştirir bir süreç, yıkandığında küçültmek için daha az olası hale getirir ve İplik Alımı Yapanlar. iplik, bir parlak daha parlak yüzeye sahip yapar) bir dikiş her döngü diğer sürtünme yerine kilitlenir. İplikler kaydırmaz veya kaydırmaz veya kaymaz; yani, dikişlerin ve sıraların dokunup durduğu ve dokunan bitmiş uçların tamamen kilitli olduğu anlamına gelir.

  1. PAMUK HARMANLARI GIYILEBILIR ÜRÜNLER IÇIN DAHA IYI ÇALIŞABILIR.

İplik Alımı Yapanlar. Pamuk esnetmez, çünkü bazen daha fazla örme yapmak isteyebileceğiniz giyilebilir öğeler için affedici olamaz. Bu projeler için bir pamuk karışımı seçmek isteyebilirsiniz. Yün pamuk iplik  % 50 pamuk ve% 50 merinos yünü olan bir harmanın bir örnektir.

  1. ÇEVRE DOSTU OLABILMEK IÇIN “ORGANIK PAMUKLU” SEÇIN.

İplik Alımı Yapanlar. Bir doğal elyaf, çünkü birçok kişi pamuk ipliği tercih ve onlar meşgul etmeye toprak dostu kroşe . Bu harika! Bununla birlikte, kumaş alan bu yüzden pamuklu seçiyorsanız, o zaman “organik pamuk ipliği” ni seçmeye özen göstermek istiyorsunuz. Organik olmayan pamukta sıklıkla kullanılırlar. Kanadalı Yaşam Dayna Boyer açıklıyor:

  1. PAMUĞUNUZU ENGELLEYIN.

İplik Alımı Yapanlar. Konuştuğumuz gibi, pamuk elastikiyetten yoksun. Uzandığında, genellikle geriye sıçramaz. Bunun içindeki güç, pamuklu tığlan eşyalarını doğru şekle getirmek için engelleme özelliğini kullanabilmeniz ve engellemenizden sonra şekil tutmaya eğilimli olmasıdır.

İplik Alımı Yapanlar.
İplik Alımı Yapanlar.

Alternatif olarak, pamuklu ürünlerinizi engellediğinizde şeklin çok fazla değişmesini istemiyorsanız, buhar tıkanmayı (ıslak tıkanmayı değil) kullanmalısınız.

  1. YIKAMA PAMUK YUMUŞAK YAPAR.

Pamuklu tığ işi ürünlerinizin zamanla daha yumuşak ve yumuşak olduğunu fark edeceksiniz. Bir şey yaratırsanız ve çok sert hissediyorsa, birkaç kez yıkamaya atmanız yeterince yumuşattığını fark etmeniz gerekir.

  1. MAT KANCA PAMUK IÇIN EN IYISIDIR.

İplik Alımı Yapanlar. Pamuklu iplik, kaygan, cilalı bir tığ işi kanca üzerine çok fazla kayma eğilimindedir. Mat örtüsü veya biraz tutma yeri olan tığ işi kancalarını seçin. Pamukla çalışırken akrilik tığ işi kancalarından kaçının.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın