Penye Kumaş Alımı Yapanlar

penye kumaş alımı yapanlar

Penye Kumaş Alımı Yapanlar.

Kalın düz örgü kumaş. Bize yüzde yüz pamuk dahil olan basma yapılmış çarşafları sundu. Pamuk iyi nefes alabilen ve penye kumaş alımı yapanlarçok iyi nemi emer. Bu nedenle, geniş bir yatak içeren çocuk ürünleri imalatı ve keten, kullanılır. Pamuk önemli bir özelliği, sentetik kumaşlar karşı hemen solmaya ve iyi bir renge sahip olmamasıdır. Çok önemli bir kalite patiska – giymek, çok pratik tüketicilerin bu malzemenin tercih vermek.

Penye Kumaş Alımı Yapanlar. Nüfusun anketlere göre kaba patiska Yatak çarşaflar, çok pratiktir. çaput gelen yatak çarşafları, nispeten pahalı değildir, ancak yıkama sayıda dayanabilir. Calico Farsça ya da Orta Asya kökenli olduğunu. madde doldurulmuş basma ucuz kumaş dolayısıyla kavramı – bu kumaş musluklar ile parlak renklerde boyanmış ve dekore bu yüzyılın ortalarında, kumaş, ağartılmış yapılmış.

Dikiş keten için tasarlanmış kumaş.

Büyük popülerlik basılı basma yapılmış çarşafları aldı.

Başlangıçta emprime kumaş manuel kabartma desenleri ile formları kullanarak geliştirdiler. Daha sonra, bu terim penye kumaş alımı yapanlar“baskılı kumaş” çekme pres uygulanan tüm dokularda tatbik edilmeye başlandı.

Kumaş Alanlar. Gücü, hafiflik, iyi ergonomi, eko – – mantıksal – Çünkü özellikleri ve özellikleri patiska nevresim için en iyi kumaş biri olarak kabul edilir. Modern teknolojiler bize daha parlak olsun doku cesur yaratıcı çözümler ambalaj uygulanmasını ifade etmek için izin, daha doygun ve dayanıklı renkler.

Poplin  – ince enine sırtlar sahip% 100 pamuk ipliği yapılmış bir parça kumaş. Onlar Batı’dan bize geldi özel dokuma teknolojisi, bir sonucu olarak oluşur.

Penye Kumaş Alımı Yapanlar. İnce çözgü ve (filamentler, çözgü ve bunların iç içe dikey iplikler) daha kalın atkı kombinasyonu ve tipik bir yara dokusu poplin verir. Bu pamuk poplin dokuma teknolojisi keten üretimi için daha avantajlı hale getirir. poplin setleri yüksek mukavemete sahip ve aşınma direnci, ancak yumuşak ve basma setleri ile ilgili hoş bir dokunuş kazandırır.

penye kumaş alımı yapanlarPoplin örgü karakterize sadece yumuşak doku, aynı zamanda asil parlaklık ve çeşitli kumaş alımı yapanlar renklerde güzel görünümlü bir tür. ince ve nazik yatak çarşaflarını poplin ve yüksek kaliteli boyalar güneş ışığına kumaşın istikrarına katkıda bulunmaktadır.

Özel bakım poplin kumaş 30 derece mükemmel yıkanabilir gerektirmez, bu esneme yapmaz. Ancak yüksek sıcaklıkların etkisi doku büzülmesini kolaylaştırabilir.

Poplin temel avantajlarından biri de, nefes alabilen olmasıdır.

Penye Kumaş Alımı Yapanlar. Poplin  – kaba ve nadir enine atkı dokusu elde edilir bağlı olduğu bir iz oluşturan bir ince yoğun bir baz kombinasyonu ile oluşturulan güzel ve dayanıklı yatak için en yaygın kumaş biri, tamamen pürüzsüz değildir. Dayanak yoğunluğu atkı göre 1.5-2 kat daha fazladır. Yatak, yüzde yüz pamuktan parti kumaş yapılmış olduğu poplin. Orta Çağ’da geliştirilen çünkü teknoloji hangi üretmek poplin, Saat kontrol etti.

En doğal kumaşlar gibi, mükemmel nefes ve nemi emer. Gömlek kumaşı o yapılmış ürünler günlük gidecek için çok önemlidir, aşınma direnci ve dayanıklılık ile karakterize edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın