İstanbul Kumaş

İstanbul Kumaş. Ne zaman bazı giysiler verim yanıtını yani ve demek o korkmuyor yağmur ve s ya da veteriner, er daha sonra mutlaka 0şeylerin bahsediyoruz dikilmiş en bir doku.  Modern teknoloji şeyler yapılmış, bu yeni derece kullanışlı ve rahat. Kolaylık bile hava korunur çevre, güçlü etkileri dayanma yeteneği ve iç tarafı konforu sağlar polar – Yumuşak, ısı kaydedin.

İzmir Kumaş, üç oluşur tabakalar. Dış tabaka yapılmış bir örme düz ve oldukça dişli, tamamen pürüzsüz bir buharı geçirgen zar filmi  (o bez yanlış tarafında  kaplı), orta tabaka olan cildin nefes, yani buharlaşma tüm çıkışları ve aynı zamanda su, rüzgar, soğuk karşı mükemmel bir koruma olarak hizmet vermektedir.  Bu, yumuşak, sıcak malzeme giysi rahat ve konforlu hale – vücudu bitişik.

1Ankara Kumaş. Bu avantajlara ilave olarak sahip doku hafif, bu elastiktir. Yaygın turist ekipman imalatında kullanılan yüzden onu şeylerden yapılmış, kolay, rahat, hiçbir tuzak gelip onu üretmek gelen avcılık ve balıkçılık, bisiklet giyim, erkek şapka, kask, eldiven, sweatshirt, bebek kombinezonlar ve ev yapımı giysiler için mühimmat ve terlik. materyalin yapısı da çok uygun olan, astar olmadan dikişi her şeyi verir. Auta renk paletini üretti, desen her iki tarafta 2uygulanabilir.

Kumaş Kim Alır. Alışılmış bir yolla damat ürünler – ya da sıcak hassas deterjan ya da kuru temizleme yıkayın. Malzeme yün ya da pamuk çok daha hızlı, çabuk kurur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın