Siyah Gabardin Kumaş

Siyah Gabardin Kumaş. Siyah her ​​zaman büyük popülerlik kazanmıştır. “Kara” kumaş gabardin yapılan Çarpıcı elbise, almak ve 7üstünde kalmak için izin verecek ve hayran bakışları meşgul. Bu hafif, yumuşak doku, birçok konfeksiyon fabrikaları üzerinde başarıyla kullanılmaktadır – en yüksek kalitede pahalı giysiler yaptı çünkü.

Artık pahalı butikler elbise, etek, bluz ve diğer giysiler satın almak için ekstra para harcamak gerekmez – bunu tüm kendi kumaş gabardin yapabilir ” Siyah.

“Kumaş Gabardin” Kara “Bu dışarı içinde ürün açmak için önerilir 40 ° C daha yüksek olmayan bir sıcaklıkta makinesinde yıkanabilir. Aksi takdirde parlayacak, çok sıcak ütü olacak ve gazlı bez kullanmak zorunda olmalıdır.

Herkes siyah görsel figür daha ince ve beyaz yapar biliyor. Ama kıyafet içinde renklerin bu renkleri sınırlı değildir. Diğer renkler de görsel aldatma özelliklere sahiptir. Bize yasa ve ilkeler, biz onlar için bu etkinin işi yapacak aslında olduğunu görmüyorum neyi inceleyelim.

1 Işık karanlıkta daha boyutu büyük görünüyor.

Bu iddianın sadece aynı ve siyah beyaz. Bu görsel yanılsama yansıtmak veya hafif ışınları renkli nesneyi yeteneği ile ilişkili.

Şeyler beyaz renklerin her yöne yaymak ışık dalgalarının maksimum miktarda yansıtmaktadır. Nesneler gerçekte olduğundan daha büyük görünür, böylece bir sonucu olarak, beyaz ve diğer renkler arasındaki sınır, bulanık.

Siyah Gabardin Kumaş. Siyah renk yüzden onun sınırları daha net bir beyaz nesne daha görünür ve dolayısıyla gerçekte olduğundan daha küçük görünecektir, ışık ışınlarını emer.

1Gri renk yarım beyaz daha az ışık ışınlarını ve siyah daha birçok kez yansıtır. Onun sınırları siyah olarak telaffuz edilmez, beyaz gibi, yağlanmış, ama çevre ile kontrast kaybeder değil. Bu nedenle, bu renk ince bir gün olacak (siyah gibi, ama yine de) ve akşam ya da gece geç saatlerde tam olacaktır.

Her renk bir karanlık, hafif ve orta tonları vardır. Ayrıca, yasa veya daha az yansıma tabidir. Herhangi bir renk, parlak tonları daha koyu tonları boyutu göreli artacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın