Kadın Giyim Modası

Moda evleri, uzun, bu yıl yeni ürünler ortaya başlamışlardır. Bu yaz abartılı, unutulmaz, parlak olacağa benziyor ve her zevke.

1 Bahar beri, moda parlak tonları olur. Sıkıcı bir kıştan sonra özellikle önemlidir. Foto manzara ile yaka olmadan yağmurluklar, – Sezonun trendi. Alternatif Pelerin – kısa ceketler, ücretsiz siluet ve bombardıman ceket. Bahar 2016 da onunla mavi, turkuaz ve mor tonlar zengin bir palet getiriyor.

Yaz 2016 İlkbahar yenilik devam etti ve parlak ve gösterişli neon kırmızı en hassas karides, kırmızı, mercan, tuğla ve kırmızı tonları diğer ekler.

Kadın Modası. Trendler 2016 Siyah ve beyaz, diğer konularda olduğu gibi, aynı zamanda bu sezon alakalı ve her zaman. Onların kombinasyon uzun zaman önce uzak ofis kırdı. Örneğin, siyah ve beyaz bezelye, farklı seçenekler, hücrelerin şeritler.

Sezonun bir başka gıcırtı – fütüristik malzemeler ve altın, gümüş, bronz, bakır renkleri ve metalik kumaşlar.

Yaz sulu, büyük bir sürü var zorunlu kılar. Bu küçük ve büyük çiçekler, deniz tema ve aktif hayvan baskı monokrom yardımcı olacaktır.

Kadın Modası. Kumaşlar için 2016 As Eğilimler, daha sonra ilk etapta bu sezon denim olduğunu. Gömlek, kombeza, elbiseler ve her şey, Jeans eğilim bu sezon ne var. Bu çok uzak olmayan şifon, dantel ve organze gibi bu tür kumaşların arkasında da. Bu sezon tekillik 2vermek – örgü kumaş, perforasyon ve kürk.

Renk ve kumaş, siluet tartı ve sofistike terzilik olmadan, kolay – nedeniyle bu sezon odak gerçeğine. Kadınsı omuz eğimli ekledi.

Yeni yaz – gömlek renk düzeni ile karakterize yaka tarzı olan kadınlar Gömlek.

Kadın Modası. 2016 Pantolon düz veya parlak geniş, konforlu ve yüksek belli ile basılmış Eğilimler. Tarafta çizgili spor pantolon – seçeneklerden biri.

Hit bluzlar arasında geniş kollu, bir kare ya da belli silueti ile bluz-shirt duruyor.

3Etek, moda midi gelince. Bu uzunluk da elbiseler bu sezon görülebilir.

Kadın Modası. Trendler arasında ilk etapta 2014 ayakkabı Eski Dünya stilleri olarak istikrarlı yüksek topuklu, ayakkabılar vardır.

Bu yaz başörtüsü olmadan yönetmek olmaz. Ne biçim o sunulacaktır – Bir Türban, eşarp ya da şal, herkes kendini seçer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın