Tayt Modelleri

Bu tayt kırpılmış değil, onlar yıllardır önce bir çift vardı ve ilginç, güzel, elastik pantolon, karlı bacak güzelliği ve uyumu   3vurgulamaktadır. Tayt moda dünyasında gerçek bir sansasyon yarattı ve büyük bir popülerlik kazandı. Ince ve dolgun, uzun boylu ve küçük: zafer zirvesinde, onlar insanlığın adil yarısında birçok görülebilir. kızlar ne yazık ki diğer giyim eşyası, ancak, ile şık tozluk kombinasyonları her türlü ile gelip yorgun alamadım, deneyler her zaman başarılı değildi.

Oldukça tuhaf Tayt, diğer giysilerle uygunsuz kombinasyonu, onlar, kaba, ucuz ve çirkin bakabilirsiniz. Bir moda sıkı bryuchek seçerken Ayrıca, figürün hesap özellikleri dikkate almalıdır. Nedeniyle kızlar arasında nüanslar büyük miktarda tozluk herkes için değildir aldatıcı görüş belirdi ve kendinize giyim olabilir tek gerçek stroynyashkoy bu şık yazı lütfen. Aslında, pek çok tozluk uyan, sadece düzgün onları giymek nasıl bilmek gerekir.
7 önemli kurallar
1her yıl tasarımcılar yeni çözümler, modeller ve tasarım moda dar pantolon ile gelip. Ama yeni renkler ve stiller rağmen, tozluk çekici görünecek bazı altın kurallar vardır
– en yararlı tavsiyeler 1) altın ortalama sopa. Sen, çok gevşek tozluk çok sıkı, ya da tam tersi olmamalı. Vücudun her kırışık, delik ya da çıkıntı görülmemeli, aynı zamanda olmamalı da asın bir akordeon karşılamak veya. Tayt – Bu tam pantolon değil, bu konuda ihmal etmeyin.
2) tozluk için Elbise – projeksiyonlar ve kabartmalarla dantel iç çamaşırı – kötü bir fikir. Kuvvetle yayar veya ayakta. Olabilir
, 3) üst bir gömlek, bir kazak ya da moda üstleri olsun, kalça en az yarısını ulaşması gerekir.
4) Birçok yıkamadan sonra tozluk ancak olarak, kaçmak ya da sonra neden onlara ikinci bir hayat vermek değil, rengi bozulabilir ev giysileri.
5) Tayt, beyaz, kahverengi ve gri tonları tunik ve gömlek iyi görünüyorsun. Nötr alt, üst desenli gerekir. Tek istisna – iş;
6) elbise ise – kodu işe tozluk giymek için izin verir, iyi bir pahalı kumaştan onları seçmeniz gerekir. Onlar göze batmayan gölge ve bir desen 2olmadan, ofis giysileri ile uyumlu olmalıdır. Top ölçülü tunik, uzun örme kazak, gömlek veya bluz uzatılmış konabilir. Bütün bu bir ofis tarzı tutulmalıdır. Ve kendi ayakları üzerinde dilenmek yüksek topuklu bir çimdik ayakkabı, çizme ya da bale daireler.
7) kot şort, bir tişört ve spor ayakkabı ya da spor ayakkabı ile takılabilir günlük aşınma veya spor tozluk için. Şort uydurma olmamalı ve tozluk ayak bileği üstünde olmamalıdır. Bir elbise veya etek ile renk altında iyi düz tozluk görünüyorsun. Ya da tam tersi, elbise ya da etek ova ise, tozluk desenli olabilir. Tozluk, ince pamuk seçilen böyle bir kombinasyonu ile. Şefkat ve zarafet dantel katacak. Ayrıca, bu düzenlemelerde katmanlı olabilir. Örnek, üst, tozluk ve üst elbise. Uzunluk tayt yumurta yarısı kadar olabilir.
Diğer giysi sağ kombinasyonu ile doğru seçimi ile, tozluk vazgeçilmez ve en sevdiğim şey, her gün olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın