Keten Kumaş Kot Kumaş Şifon Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Keten Kumaş Kot Kumaş Şifon Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Parça Kumaş AlanlarBirkaç kişi bizim görünüm algısı dokusunu nasıl etkilediğini kadar fark. Malzemeler hangi giysi ve aksesuarları yapılmış ve bütün yol ruh yarısından fazlasını oluşturmak! senin yay, modern ve trend baktım, dikkat etmek son derece önemlidir moda kumaşlar 2017 yıl ve bu kumaşlardan yeni kıyafetler almak için emin olun -. Biz soğuk ya da sıcak sezon için ne kadar özel kumaşlar ve karamsar de dahil olmak üzere, herhangi bir zamanda size hizmet edecek daha çok yönlü malzeme incelendi. Bu makaleyi okuduktan sonra Yani, trendi doğru olacaktır.

Pamuk.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Parça Kumaş Alanlar. Moda trendleri zirvesinde yine en popüler doğal kumaş! 2017-m Pamuk gerçekten kumaş oldu. Tabii ki, en uygun yüzde yüz pamuk, ama aynı zamanda pamuk bazında karışımlı kumaşların çeşitli düşünülebilir. Viskon küçük bir katkı ile formülasyonlar yumuşak olacak ve daha uzun sürecek. Kumaş Satışıİçin şeylerin yazında saf pamuktan bile daha uygun bir çözümdür. Pamuklu gömlekler için kumaşlar ve elbiseler çeşitli seçin – sıcak sezonu için. Yoğun pamuk – Hafif blazer için mükemmel bir seçimdir, yaz ceket, serin ofis takım elbise. Anlamsız elbiseler seyir toplulukları yürüyüşleri vb ılımlı iş görüntülerde: herhangi bir durum şaşırtıcı bakacağız çok yünlü kumaş Bütün, pamuk keten.

Keten.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Parça Kumaş Alanlar.“En iyi arkadaş” pamuk – keten – aynı zamanda zafer Biti bu sezon aldı. Yoldaşı süper popüler aksine, kış ve demi-sezon şeylere kullanılır hala daha az olmakla birlikte, keten yaz aylarında çok gerekli malzeme olacak. Keten gömlek, pantolon, elbise, takım elbise unutmayın. Görüntülerin rahat zevk için kullanmak daha iyidir, böylece bu kumaş oldukça, buruşuk olduğunu unutmayınız. Eğer sıkı kıyafet üzerinde çalışıyorsanız, tamamen ofiste keten öğeleri terk emin olun. Hiçbir sert çerçeve (ya da herhangi bir gün soyunma odasında izin küçük sonları) varsa Ancak, keten demir iş kıyafetleri ışık gömlek sulandırmak.

Kot.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Kumaş Alanlar. Denim kumaş 2017 yılında devam ediyor! üçüncü yıl denim için tasarımcıların dünyasının kalbi bırakın bu yüzden zaten  kot pantolon satın aldıysanız, şimdi onları giymek için zamanı değil. Geçen yıl olduğu gibi, denim şey en şık kombinasyonu . Diğer denim şey! Ama mutlaka kendi sesi ve sesi eşleşmiyor. Nedeniyle yakın, ya da tersi, gölgeler zıt bir kombinasyonu siluetini yenebilir.

Süet.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Kumaş AlanlarBaşka şeylerin yanı sıra, bu yorumu biz süet söz verdi. Olsa bile o oldukça bez olağan tanımına uymayan, ancak bu fatura değerlendirmesi olmadan moda malzemeler oldukça eksik olurdu! için süet şeyler seçin kış veya kapalı sezon ve benzeri süet dokular yaz değiştirebilirsiniz. İnanılmaz şekil tutan, süet ve mumlu keten Not ve görüntü zenginleştirmek.

Kapitone Kumaş.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Soğuk hava kapitone için vazgeçilmez şeyler olur. Kumaş AlanlarBir kapitone ceket, ya da bombardıman ceket deneyin emin olun, hatta bir kapitone tulum arayabilirsiniz, bir battaniye, ceket kendimi sarmak için deneyin – çok soğuk kış günleri için. Şeyler bu tür ihtiyacınız yoksa, kendiniz için sırt çantası ya da torba teknolojisini kapitone aksesuarları bulmak için emin olun, kapsar – bu temel öğeler kapitone tasarımı harika görünüyorsun. Aynı zamanda dikiş sadece normal kumaş kareler veya elmas paylaşmak değil, aynı zamanda daha karmaşık desenleri (örneğin, çiçek motifleri) oluşturun.

Organze ve şifon.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Özellikle akşam ve gala – – yaz elbiseler için çok popüler bir malzeme şifon ve organze olur. Hava saydam kumaş sizin doğanın bir romantik, parçanın görüntüsüne mükemmel olacak. Başka şeylerin yanı sıra, bu malzemeler kaba ve yoğun üzerinde şaşırtıcı bakacağız. Örme kazak, kot ceket ya da “erkek” sweatshirt ile şifon elbise denemek için tereddüt etmeyin.

Yün ve Tüvit.

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Nihayet biz 2017 yılında en popüler baskılar biri söz. Yün ekose kumaş ve damalı desen çıkarmak için son derece önemlidir. Harika mont, ceket, takım elbise ortaya çıkacak bu zamansız klasik. Bu öğeler hemen hiç açıkça demode hale geldiğinden damalı tüvit veya kalın saç şeyler satın, siz, dolap içinde bir yatırım yapmak. Her zaman kendi yolunda şık sıcak ekose şey girebilirsiniz – şehirde bir çocukla rahat bir yürüyüş için iş veya elbise elbise olsun.

Kumaş SatışıBizim inceleme sonucuna vararak, biz 2017 yılında moda öğeler için kumaş seçimi için birkaç öneriler verecektir. Aşağıdaki ilkeler rehberlik: doğal kumaşlar odaklanmaya çalışın; Karmaşık doku dikkat; bir renk veya benzer renkleri seçerek, birbirleri ile fatura birleştirmek; baskılar ve dokuları karıştırmak korkmayın, ama uyumlu kendileri için dikkat etmez;

Keten Kumaş Kot Kumaş Kot Kumaş Süet Kumaş Kapitone Kumaş.

Kumaş Satışı.Bir bezle karakteri altını: Yumuşak akan ya da uçan kumaş hassasiyet hissi yaratacak, kalın ve sert malzemeler daha şiddetli duygudurum görüntü vurgulamaktadır. Gördüğünüz gibi, önümüzdeki sezon için doku eğilimleri alanında çok keyifli. Yapılacak çok doğal ama aynı zamanda ve kolaylıkla temin edilebilir. Seçim ve kumaş dokuları kombinasyonları meselesi neredeyse sezgisel çözüldü. Her moda tutkunları için bir tatil değil mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın