Parça Kumaşçı

Parça Kumaşçı.

Parça Kumaşçı.

Belki kış geliyor ya da belki dünyanın dört bir yanına yapıyorsunuzdur.  Belki de bir elf, vahşi bir canavarsın, bir savaşçı Parça Kumaşçı.ya da ejderhanın annesisin. Korkma, yorgun gezgin. Başınızdaki muhteşem fantezi kostümünü gerçek haline getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. İşte mükemmel fantezi gardıropun bir araya getirilmesiyle ilgili birkaç ipucu.

Kumaş AlanlarKumaşlar gibi keten ve keten arkadaşlarınızdır. Doğal, rustik ve dayanıklı bir kumaş olup, tunik veya pelerin için kesinlikle mükemmeldir. Sol üst kumaş, renklerin tam bir çizgisinde (bu yeşil bize bir elf pelerinini düşündürüyor) gelen eski çarşaf görünümümüzdür ve sağ alt tarafta resmedilen iki kumaş da keten ve keten görünümlü kumaşlardır.

Parça Kumaşçı. Süet, Vinil ve Deri  savaşçılar ve gezginler için mükemmel. Masalın kahramanı veya barbar kalabalığın lideri olsanız da, bu malzemeler (üst orta ve alt solda resimlenmiştir) güçlüdür ve dayanıklıdır; Savaş için veya ileride yolculuk için mükemmel. Bunlar çeşitli kayış, kılıf, manşet ve mücevherata dönüştürülebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca renk, doku ve ağırlık var.

Belki savaşçının hayatı senin için değil. Kral veya kraliçe tipinden daha fazla iseniz, pek çok seçeneğimiz var.

Kadife  , o klasik telif hakkı görünümü için mükemmel bir kumaş. Yüzgeçler, pelerinler ve elbiseler için

Parça Kumaşçı.Dantel  çeşitli aksan, yelek ve diğer  giyim için idealdir üst orta resimde, dantel sol alt resimde)

Kumaş Alanlar. İpek ve Saten  her ikisi de telif hakkına uygun kumaşlardır. Bu kumaşları çok çeşitli renklerde, ayrıca ağırlık ve dokudan edindik, bu nedenle elbisenizi hazırlarken veya kraliyet pelerininizi astsanız da sizin için uygun bir şey bulmanız garanti edilir.

Parça Kumaşçı. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce sahte kürkümüz var, bu yüzden siz de bir canavar veya fatih olmanız iyi olur. Bu, hayvan kostümleri, pelerinler, çizme kapakları ve korkunç sakallar için mükemmeldir.

Her gün yüzlerce insanın yanında çalışıyoruz, hayallerini kostümleri planlamaya çok yardımcı oluyoruz. Kostüm tasarımı ana dalları ve yüksek tecrübeli terziler olan mağaza ortaklarımız var, bu nedenle vizyonunuz varsa, bunu anlamanız için size bilgi sahibiyiz. Dükkânıyla salıncak ve konuşuyoruz! Projelerinizin bir parçası olmayı çok seviyoruz!

Kumaş Alanlar

Parça Kumaşçı.Sen şanslısın, ve nasıl dikmek için biliyor musun? Zincir mağazalarda giyinmek ve herkes gibi olmak istemiyorum? Sonra moda trendleri ve moda stilleri açısından ilgi ve kumaş ne tür eğiliminde oldular.

Biz moda kumaşlar şık görüntülerin gerçekleştirilmesinde bir telif hakkı kıyafetler tasarlamayı seçilmelidir neyi bahsedeceğiz.

Kumaş Alanlar

Parça Kumaşçı. Tabii ki, tüm moda trendleri doğmuş ve dünyanın podyumları genel halkın önüne getirilir. Dönem Güz Kış 2016-2017 mahkemeye online mağaza sunulmuştur geniş bir yelpazede olan kumaşların alışılmadık bir seçim oldu hangi ana belirsiz moda trendleri, uzun bir liste sundu.

Parça Kumaşçı. Kuşkusuz, en şık kadife kumaş sonbahar-kış 2017-2018 oldu. Bu kraliyet malzeme haklı dünyaca ünlü tasarımcıların moda gösterileri ilk ve daha sonra cesaretle sokak modasına yürüdü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın