Kot Gömlek Kumaşı

tensel kumaş
tensel kumaş

Denim gömlek çok yönlü bir giysidir, sayısız tarz ve konforla çevrilebilir. Kumaşların tasarımları ve niyetleri gevşedi, şimdi denim hem gündelik hem de resmi yıpranmanın ortak bir parçası. Çok çeşitli denim gömlekleri ile – ağır, batı veya özel çeşitlilik – bu bir erkek giyim temel olarak gelişmiştir.

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.
Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Bir kot gömlek satın almak için zor bir giysi hızlı moda mağazaları, denim gömlekler için zengin seçenekler sunar, ancak her şey sizin için uygun olmayabilir. Tişörtün uygunluğudur, takılı bir kot gömlek kumaş sizi saran birinden çok daha iyi görünür. Özellikle kumaş alanlar veya sıska erkekler için gevşek ve bol kot gömleklerden kaçınılmalıdır. Kotun yıkanması ve ağırlığı da dikkate alınmalıdır. Daha koyu olan çamaşırlar, daha hafif yıkamalardan daha farklı malzemelerin ve tonların rengini alır ve kumaşın ağırlığı giyildiğinde etkilenir.

Ama kot gömlek nasıl giyilir? Denim gömlek kadar çok yönlü bir giyim eşyası, onunla ne eşleştirilebileceğine dolayı ilk bakışta giyinmek için şaşırtıcı derecede zor olabilir. Ancak, birkaç temel kıyafet planı belirleyerek, bir kapsül gardırop, kot gömlek gardırobunuzda bir elyaf olabilir.

Bu, denim gömlek giymenin en basit yoludur ve bir flanel gömleğinin yerine kullanılan şık bir sadeliğe dayanmaktadır. Görev dışı görünüm yıl boyunca, daha serin yaz aylarında ekstra bir katman veya kış aylarında eklenen bir kumaş tabakası olarak kolayca takılabilir.

Kot Kumaş Denim Kumaş.
Kot Kumaş Denim Kumaş.

Tüm yıl boyunca eril bir görünüm Basit bir tişörtü giyilen, hatta gelecekteki denizcilik trendinde oynamak için kumaş alanlar. Breton çizgili olan bir kot pantolon giymek, kot gömleklerin kottan daha büyük bir gölge olmasını sağlamak için önemlidir. Üstte bulunan koyu renkli denim ve üstte bulunan hafif denim, çift kot kullanmak için zahmetsiz bir yoldur, ancak bunun yerine çeneler giyilebilir.

Denim son derece rahat bir kumaş seçeneğidir, yani denimden yapılmış bir gömlek dostça bir şekilde giyilebilir. Denim tişörtün ön plana çıkmamış hali, tatil kıyafeti için tasarlandığını, bu ince esintinin plajlara çarptığı zaman, sandalet veya  giyilen bir kot gömlek ve kısa açılan, her zaman işe yarayacaktır. Bir kot gömlek, her gün İlkbahar / Yaz giyimi için bir parçadır.

Oldukça eski bir malzeme olan denim kullanmak ve onu modern yollarla giymek, ayrı bir bireysel üretir. Bir yöntem ‘hava bağı’. Son zamanlarda markalaşmasına tanıklık etti, düğmeli görünüm, 80’lerin Modalarının gençlik isyanını destekledi. Elbise gömlekleri ile kumaş alanlar hava aksesuarı sıska takım elbise, kot gömlekler giyilir ve metalik aksesuarlarla en iyi şekilde giyilir. Ama ayrıca dünyevi, veya kahverengi deri saatler ve kemerler gibi doğal tonlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın