4 Ons Kot 6 Ons Kot 11 Ons Denim

4 Ons Kot 6 Ons Kot 11 Ons Denim
4 Ons Kot 6 Ons Kot 11 Ons Denim

Denim kıyafetlerin, özellikle kot pantolonun sürekli temyiz edilmesi, denim kumaş talebinin sağlam kalmasını sağlamıştır. Buna karşılık güçlü talep, denim kumaşlarda pazarlar boyunca büyük ticaret akışlarına neden oldu. Denim kumaşın en çok ihracat yaptığı ülkeler.

Kot Kumaş Denim Kumaş.
Kot Kumaş Denim Kumaş.

Denim kumaş, katmanlar halinde gevşek tutulan formda pamuklu kumaşa uygulanan Vat veya Indigo boyası ile boyanmaktadır. Denim üretim sürecinde, dokumacılık sürecine kadar olan gri kumaşa benzerdir. Tek farkı, Denim kumaşlarda, gri kumaş durumunda olduğu gibi, boyutlandırma aşamasında boyanır. Boyama aşaması bitmiş ürüne dayanır. Genel olarak, denim kumaş, ipliği boyalı bir çözgü ve boyanmamış bir atkı ipliğinden imal edilen 3/1 çözgü kaplı dimi kumaştır. Normal olarak boyanmış ve gri halka veya açık uçlu iplikler sırasıyla çözgü ve atkılarda kullanılır. Geleneksel olarak, çözgü ipliği indigo boyandı. Şimdi bir gün Indigo, Kükürt siyahı, Mavi siyah (hem siyah hem de indigo renkte boyalı)

Denim çok yönlü bir kumaştır ve çeşitli yıkama tipleri için aynı kumaş üzerinde çeşitli renklerde, çok çeşitli görünümlü ve çok popülerdir. Aslında yıkama, Denim kumaş için süs olarak bilinir.

Başka bir giyim türü giymekten ziyade sadece kot pantolon giyip giymediğimizi düşünmüyor olmamızın bir çok avantajı var; denim kot pantolon giymenin basit bir avantajı, yüksek dayanıklılık ve çok uygun maliyetli kıyafetler.

4 Ons Kot 6 Ons Kot 11 Ons Denim
4 Ons Kot 6 Ons Kot 11 Ons Denim

Herhangi bir T-shirt veya gömlek ile birlikte mavi kot kot pantolon, aksesuar ve spor ayakkabısı ile birlikte giyildiğinde şık ve sofistike bir görünüme sahiptir. Kısacası, bir kişinin sahip olabileceği son derece şık ve esnek bir kıyafet ürünüdür.

Bununla birlikte, yeni trendler ve stillerle birlikte ve stilleri ile birlikte yaratıcılığın ve yeni fikirlerin ortaya çıkmasıyla, büyük denim kot markaları her ay, sezon ve her yıl yeni koleksiyonları tanıtıyor, ancak kot pantolon müşterisi için temel sorun ürün olmasına rağmen son derece şık ve şık ve her ne olursa olsun, çok uygun değil, ama biz sadece keşfetmek için başka bir seçenek var, biz erkekler kot satın alabilirsiniz, denim kot üretiminde devreye girmiştir ve dünya en kaliteli ve en rekabetçi sağlar fiyatlı ürünler. Aslında diğer denim kot üreticileri üzerinde başarılı bir şekilde fazla mesai yaptı. Daha düşük fiyatlar ve aynı kalite sunan menşeli kot pantolonlarıyla büyük markaların birinci sınıf denim kotlarıyla rekabet ediyor. 10 ons denim, 11 ons denim, 12 ons denim, 13 ons denim, 14, 14 ons denim, 4 Ons Kot, 4ons denim, 5 ons denim, 6 ons denim, 7 ons denim, 8 ons denim, 9 ons denim, Ons Kot 4 Ons Kot, 10 ons kot, 11 ons kot, 12 ons kot, 13 ons kot, 14 ons kot, 4, 5 ons kot, 5 onz kot, 6 ons kot, 7 ons kot, 8 ons kot, 9 ons kot, kot parçası, parça kot kumaşı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın