Kumaş Alan Kumaşçılar Kumaşçı Parça Kumaş

Kumaş Alan Kumaşçılar Kumaşçı Parça Kumaş

Kumaş Alanlar. Ben kumaş bakmak ve yapılabilir bunlardan hangisine anlamaya istiyorum ve son zamanlarda makul para için doğal hammaddelerden yapılmış kaliteli güzel bir kumaş satın almak için neredeyse tam bir yetersizlik ile karşı karşıya. Örneğin, ben pamuklu jarse neredeyse imkansız satın bebek örme pantolon ve bulunan dikmek istedik.  Dükkan polyester veya suni ipek. Bu karışık kumaş olabilir, ancak sentetikler maliyeti metrekare bir ortalamasıdır. Biz jarse değil konuşmak ve sadece pamuk konusunda ise, o zaman yapabilirsiniz şey bulmak.  Kumaş Alanlar. Örneğin, yerli üretim fabrika ve tekstil biliyorum. Kalite ortalama daha kişisel ve eğer. Tekstil sağlam bir Sovyet kasvet olduğunu. Kumaş dükkanlar, iğne için giyim İtalya’da kumaş ve kumaş satın almak. Ama seçim yaklaşık olarak aynı olduğunu. yani Aynı para ile ilgili tüm çok hoş değil.  Kumaş Alanlar.

Kumaş Alan.

Doku yarısı burada beni hepsini dikmek istiyorum yapar. Onlara bakarak saat geçirebilirsiniz. Ama Rusya’ya nakliye oldukça saçma pahalı döner. Bu mağaza daha kolay ileriye Doğru Büyük Sıçrama para 250-300r metre için kumaş satın edemeden, Eylül ayında. Ama kumaş ağır yük ve nakliye alanı ortaya olduğunu.

Yeni başlayanlar için senin şevk böyle bir iş yeri açma fikri üzerine dalga uzak süpürüldü deneyin.

(Bu bir doku çok sayıda sayaç ve hassas baskı gelirse) Kumaşlar iki şekilde basılabilir. (Bu bizim için değil, çünkü burada tartışılan teknoloji Kumaş Alan Kumaşçılar Kumaşçı Parça Kumaşolmaz, tekstil fabrikaları basılmış budur) sözde “sanayi”, ve

. Parça Kumaş Alanlar. Zaten belirtildiği gibi endüstriyel süreç, biz tartışmak değil, çünkü emir az 200 metre var tartışmak değil, ama genel olarak bin metreden siparişlere daha mutlu vardır. (Kelimenin tam anlamıyla) doku ton ve uzay paradır.

. Parça Kumaş Alanlar. Bu bugüne kadar herhangi bir resmi dokusunu mühür için en iyi yoldur. Ve son zamanlarda biz bu tekniğin kronik bronşit ve ipek, ve çok daha fazlası kumaşa uygun olup çıktı örme, çünkü “herhangi bir doku” diyerek başladı. (As bildiğim kadarıyla, bir çok saf sentetikler çalışmıyor, ama biz burada gerekmez). Aşağıdaki gibi çalışır: bütün resmi, özel ortama yazdırılır (diyelim ki, özel bir filmi olduğunu) kumaşın genişliği ve uzunluğu. Yani ne kadar iyi mühürlü olacak, bu yüzden bu ortama basılmalıdır. Daha sonra, katlanmış bir film bez ile kapatıldı ve bir araya mürekkep kumaşa taşıyıcıdan olup, burada ısı ve altında bir pres, geçirilmiştir.

. Parça Kumaş Alanlar. Ben hemen canlı bu teknoloji hayal olacağını umuyoruz, ve pahalı neden yakında belli olacak. aşağı bütün parça drenaj değerinde bir yerde tarama kırışık – – evlilik yüzdesi orada büyük ve kumaş ve filmin geçirdi. Bunun gerçekleşmesi daha az muhtemel hale getirmek için, her metre insan dikkat süre medya ve boya ve artı kumaş: Malzemeler bir sürü alır. Ama 10 cm mühür teorik olarak Kumaş Alan Kumaşçılar Kumaşçı Parça Kumaşmümkündür. Başka bir deyişle, Bir metre yazdırabilirsiniz.

Kumaş Alan.. Bunu yapmak için, uygun toptan kumaş ve filmin basın ve yazıcıyı satın almış olmalıdır. Ben bilmiyorum ve bilmek de istemiyorum, ama şu anda başlamaz vardır – Son iki çok para değer. Ben görünüşte değil o kadar büyük olmasına rağmen en küçük bir basın, yaklaşık 200 kg ağırlığında aslında bahsetmiyorum. sevmediğiniz – ve ilgili yazıcılar da yer kaplar ve tartın. Ne kadar tartın.

Kumaş Alan. Düzenli aramak ve böyle bir donanıma sahip insanlar bulmak ve daha fazla üretim için bazı doku sipariş mühürlü edilebilir, çünkü bu birileri, satın aldığını biliyoruz. Soru ortaya çıkıyor – neden hala bu güzel kumaşlar ile burada bir mağaza açtı değil mi? Neden en azından bütün bu potansiyel doku dosyaları şeklinde ortaya koydu bir dükkan var değildir ve kimse bir metre istediğinde sen, özel bir parça yazdırabilirsiniz? Birisi düşünce ve korkunç dezavantajlıdır ve kimse kapalı ödeyecek sonuca geldi çünkü. bu yaygara çok olacağı için, hazırlık çalışmaları ekleri) ve ardından sipariş verecek olanların 10 kişi olacaktır.

Kumaş Alan Kumaşçılar Kumaşçı Parça KumaşParça Kumaş. Hepimiz iyi saymak ve işletmeler yükseltmek bilen yeterli sayıda insan olduğunu biliyorum. Ve güzel kumaşlar, daha önce bunu düşünmedim böyle bir aşkın mal değildir. Burada hiç kimse bu yüzden onlar muhtemelen her yerde ticaret yoksa ve doğru bir şey burada olmadığı anlamına gelir. Sadece eklemek yok. Parça Kumaş. O zamandan beri, bu ekipman ile, şirket düzenlenmiş nasıl büyük bir uzman  değilim baskılar kumaş genellikle orada [Kötü kullanıcı ve o tüm fiyat ve koşulları bilir. Ama bildiğim kadarıyla, o belli bir miktardan çok, baskılı kumaş, oldu. Metre onu nerede kimse yazdırmak için gidiyor. Orada bir minimum sipariş ve oldukça büyük. Minimum yatırım düşünün – Örneğin, ipek eşarplar 50 metre, metrekare başına basılmış olduğunu biliyoruz. Parça Kumaş.

Sen iyimser burada arkadaşların gerçekten çok istiyorum sıralar olduğunu yazdı. Ama onları arkadaş tasfiye etmeye, onlarla müzakere etmek ve 50 metre böyle bir model yapmaya – Bana keskin azaldı yönündeki iyimserliğini hoşlanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın