Keten Kumaş Satışı

Keten Kumaş Satışı

Parça kumaş alanKeten örtüsü ile hem uzun bir süre için bir klasik oldu. Keten hijyenik ve dayanıklı, ama modern teknoloji onu Keten Kumaş Satışıyumuşak, hafif, ince kumaş örgü ve dokunmak ihale sağlar. Şimdi bu doğal malzeme daha yakından bakalım kumaş alanlar .

Keten Kumaş Satışı. Keten kolayca doku doku ve bağıl sertlik hissi karakteristik nodüller tarafından kabul edilmektedir. Nedeniyle keten dokusu keten bir masaj etkisi sağlar. Keten – Doğal kumaş, eskiden mükemmel özellikleri ile bilinir. Ayrıca, bu malzeme büyük bir yalıtkandır. Bilimsel kanıtlar ısı gövde ve keten kumaş arasındaki sıcaklıkta olmaya devam ettiğini göstermektedir 3-4 atmosferik az derece. Ve soğuk hava keten vücut ısınızı korur. Kumaş Alımı YapanlarKumaş “keten” mikropları öldürür: mantar hastalıkları, inflamasyon, enfeksiyon hasarlı derinin ortaya çıkmasını önler. Keten temel özellikleri: vardır, (ıslak almadan) yoğunlaşmış nemi emer ve her yıkama sadece vücuda daha yumuşak ve daha hoş hale ile aynı anda hızlı bir şekilde, yıkama daha fazla sayıda, onu ve kurur verir vardır parça kumaş alanlar “klimanın” işlevi, elektrikli değil, yapar Anti-alerjik ve anti-bakteriyel özellikleri.

Parça kumaş alan. Keten Kumaş Satışı. Yıkamadan önce, iç çarşaf ve yorgan kapağını çıkarın. Bütün fermuar ve düğme düğmeli olmalıdır kumaş alanlar. Herhangi bir sorun olmadan doğal keten kumaş beyaz ve gri renkler 90 ° C’de yıkanabilir makine bile Keten Kumaş Satışıdayanabilir Boyalı keten malzeme, 60 ° C’de yıkanır giymiş – 40 ° C’de arabada modunu koruyucu zaman.

Parça kumaş alanEvrensel bir deterjan ile yıkanır, beyaz ve ağartılmış keten. Çamaşır suyu olmadan hassas kumaşlar için deterjan kullanılarak ham ve renkli kumaş için. Keten onlar için daha kolay şeyler sildim için öncelikle bir saat içinde sabun ve ılık su tutmak gerekir. Sonra toz ve 1 çorba kaşığı biraz su ekleyin. sirke bir kaşık temiz soğuk suda yıkayın ve çabuk kurur, yıkayın. Kurutucu Kuru keten yatak gerekli değildir – onlar biraz olabilir parça kumaş alanlar “otur.”

Ütü yaparken çok yüksek ısı demir izin verir, ama şeklinde bez ve en iyi ütülenmiş keten nemlendirmek için her zaman gereklidir. Desenler işlemeli keten yatak varsa ve o zaman yanlış tarafında arzu edilir ütüleyin.

Uzun tarihi boyunca, çarşafları kumaş alanlar lüks ürün gerekli bir şey haline gelmiştir. Modern piyasa böyle yatak olarak ev eşyaları söz konusu olduğunda, seçmek çok zor, bazen önerileri dolu ve olduğunu. Çeşitli baskılar, kumaşlar, dikiş ve böylece … böyle çeşitli anlamak zordur, Katılıyorum. oyut daha az ya da çok açıktır ve renk görsel tercihi için seçilebilir eğer bir kit seçerken ve kumaş ve kompozisyon oldukça karmaşık sorunu olmaya devam etmektedir.

Keten Kumaş SatışıKeten Kumaş Satışı. En anlamaya çalışalım. Her şeyden önce, elyaf ve kumaş (aynı zamanda web) ayırt etmek için gereklidir. Sonuçta, etiket üreticisi doku bileşimi, hem de kumaş dokumak için bir yol göstermektedir ve bu nedenle yanıltıcı bilgisiz alıcı girebilir.

Örneğin, saten kumaş alanlar adı tam olarak doğal malzeme izah edilemez. Gerçek görüntü sadece bir yüzdesi olarak ifade edilen bir bileşim verir. Yatak çarşafları için kumaşlar üretiminde kullanılan başlıca doğal lifler ise: ipek, keten ve pamuk.

Bize her biri inceleyelim.

Parça kumaş alanİpek . Dokunmak için serin, parlak, yumuşak, bu malzemenin insan vücudu üzerinde iyi etkileri vardır. Şaşmaz romantik, hala temizlenmesi oldukça zordur. İpek keten çok dikkatli yıkanmalıdır ve hatta daha iyi kuru temizleme hizmetleri kullanmak için. Orada da temiz ve hassas bir konu zarar vermeden özel silindirler üzerinde ütülenmiş olur kumaş alanlar.

Muhtemelen en güçlü ve dayanıklı malzeme. 200 yıkamaya kadar dayanabilir parça kumaş alanlar. Zamanla keten yumuşak ve yumuşak olur ve asil gri renk aydınlatır ve sarılık olur. Boyalar solmaz keten ve uzun zamandır çeşitliliği ile sizi memnun etmek olacaktır.

Genellikle keten iplik pamuk veya viskon ile karışımlı kumaşlar kullanılmaktadır.

Parça kumaş alanPamuk. Yatak için belki de en popüler malzeme. Bu, pahalı ve çok dayanıklı değildir. pamuk parça kumaş alanlar ana özelliklerinden biri – higroskopiktir. Kışın pamuklu iç çamaşırı sıcak ve yaz aylarında sıcak değil.

Parça kumaş alanAma pamuk çekişme. Pahalı, yüksek kaliteli pamuk ve uzun ömürlü, ve ucuz çarşafları – ilk yıkamadan sonra küçültmek ve sonunda solmaya boya olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın