Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar.
Kumaş Alımı Yapanlar.

Kumaş Alımı Yapanlar.

Pamuklu denim kot pantolon ve t-shirt de dahil olmak üzere pek çok gündelik kıyafetler, arkasında bir kumaştır.

Kumaş Alımı Yapanlar.
Kumaş Alımı Yapanlar.

Aşırı ısınma endişesi olmadan – Keten seçimi bir sıcak yaz gününde aa yüksek kaliteli bir görünüm içindir. Bu üç doğal kumaşlar ile birlikte, bir kaç insan yapımı kumaşlar da yaygın moda tasarımı bulunur.

Lüks Keten

Keten, antik köklere sahip bir başka doğal kumaş, insanoğlunun bildiği en eski kumaştır veya keten tohumu – – keten tarım bitkisi, keten eski Mısırlıların mezarlarında bulunmuştur. Keten sıcak havalarda serinletici bir seçimdir; kumaşın sert yapısı cilde yapışmasını önler ve vücuda sürekli hava akımı sağlar. Pamuk gibi, keten fitilleri hiç nemli hissetmeden önce suda kendi ağırlığının yüzde 20 kadar emici, vücuttan ter.

Pamuk en giyim seçimdir – ve iyi bir nedenle. Bu doğal elyaf denim, haki, gabardin ve saten gibi çeşitli dokuma formlarda görünen, 7000 yılı aşkın bir süredir yetiştirilmektedir edilmiştir. Kumaş Alımı Yapanlar.Lifler vücuttan terleme fitil çünkü birkaç nefes alabilen kumaşlar biri olan pamuk sıcak yaz günleri için idealdir. Kış aylarında, pamuk takan sıcak tutmak için vücut ısısını korumak yardımcı olur. Dayanıklı, güçlü ve kolay temizlenebilir.

Görkemli İpek.

En lüks kumaşlar biri olarak kabul edilen, ipekböceği kozasından hasat doğal bir elyaftır. Pamuk ve keten gibi, ipek Bu yumuşak ve esnek kumaş şaşırtıcı derecede güçlü ve sıcak günlerde soğutma 3000 M.Ö. Çin’de bulunan ilk örnek ile, yüzyıllar önce geliştirilmiştir. Düşük iletkenlik soğuk havalarda ısı korur iken onun sıkı dokunmuş lifler sıcak havalarda nemi emer.

Ek Kumaşlar

Pamuk, ipek ve keten, doğal kumaşlar yanı sıra, giysiler, genellikle, yün ile yapılır, koyun ve diğer hayvanlardan elde edilen. Naylon ek kumaş seçimdir ve ipek yerine 1930’larda icat edilmiştir. Diğer imal edilen kumaşlar suni ipek ve spandeksi içerir. Rayon ipek, keten ve yün dokusunu çoğaltmak için kullanılabilir. Spandex doğal şeklini koruyarak germek kabiliyetini tercih edilir.

Kumaş Alımı Yapanlar.Kumaş Alımı Yapanlar.

Sıkıştırma Danışma, biz sık sık pamuk alerji ya da kim insanlardan çağrılar eğitim sırasında terli ayak ve kabarcıklar endişe olsun. Her kumaş ve nasıl sıkıştırma çorap içine dahil etmek için ideal bir kullanımlara ilişkin kapsamlı bir araştırma yaptık.

Ayaklarınızı vücudunuzun tüm ağırlığını destekleyen ve bir milyon ter bezi dörtte içerdiğinden, onların sıcaklığı düzenlenmiş tutulur önemlidir ve onlar kuru tutulur. Çorap oluştururken nem yönetimine iki temel yaklaşım vardır. Bir sıcaklık aşırı ayak izole ve böylece terlemeyi azaltmaktır. Kumaş Alımı Yapanlar.İkinci yürüyerek nem taşınması yöntemlerini geliştirmek. malzemeleri birleştirerek, biz üreticileri hem yapmaya çabalamaktadırlar.

Kumaş Alımı Yapanlar.

Bambu – bir all-doğal, çevre dostu bir malzemedir. Bu inanılmaz yumuşak ve nefes alabilen ve aynı zamanda kokuları iter ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bambu çorap büyük avantajlarından biri de şeker hastalığı olan insanlar için güvenli bir alternatif olmasıdır. Bambu nitelikleri düzenleyen termo vardır, sıcak mevsimde kışları ılık ve serin ayaklarınızı tutmada yardımcı olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın