Parça Kumaş Alımı Yapanlar.

kumaş alımı yapanlar

Parça Kumaş Alımı Yapanlar. Panama kumaşı basılı kumaş aralığında en popüler kumaşımızdır.

kumaş alımı yapanlarOldukça düz bir yüzey yapısına sahip orta ağırlıkta bir kumaş alan bu kumaş yastıklar, masa örtüleri ve yumuşak mobilyalar gibi orta görev kullanımına ideal bir şekilde uygundur.

Düz yüzey yapısı, baskılı görüntünün bütünlüğünün bir yüzey dokusu tarafından engellenmemesini ve dijital baskı teknikleriyle birlikte çalışılmasını sağlar; hassas ve parlak tonların yanı sıra hem yüksek çözünürlüklü görüntülerin hem de Baskı işlemi.

Parti Kumaş Alanlar. Panama Kumaşının yumuşak ve dayanıklı bir sapı vardır, böylece sanat eserinizin veya logonuzun kalabalıktan sıyrılmasını sağlarken yüksek kaliteli ve dayanıklı bir ürün veririz.

Düz% 100 panama tipi pamuklu kumaşlar. Desenli kumaşlarla iltifat etmek için koordine edilmiş seçim. Panama pamuklu yataklar için uygun değildir, ancak perde, panjur ve genel döşeme malzemeleri için önerilir.

kumaş alımı yapanlarKumaş Alanlar. Ürün Geliştirme Ekibi tarafından geliştirilen pamuklu ve pamuklu kumaşlardan oluşan bir dizi. Konfeksiyon ve ev pazarları için pamuk kullanan şirketler için ilham kaynağı olarak hizmet vermek üzere yıllık bazda yenilikçi% 100 pamuk ve yüksek pamuklu karışım dokuma ve örme kumaş çeşitleri geliştirilmiştir. Bu pamuklu kumaşlar yeni ve ilginç iplikler, benzersiz dokuma ve örme konstrüksiyonları, boyama ve apre teknikleri ve kumaş performans teknolojilerini vurguluyor.

Bu kumaş koleksiyonu, ürün geliştiricilerine, üreticilere ve perakendecilere pamuktan en iyi sonucu almalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Örme ve dokuma kumaş koleksiyonları her sezon tasarım ve geliştirme ekipleriniz için yeni fikirler ve ilham kaynağı olabilir.

Parça Kumaş Alanlar. Fırçalanmış pamuklu kumaş, yumuşak ve sıcak bir yüzey elde etmek için yüzey folyolarının terbiye sırasında kaldırılmış, kesilmiş veya fırçalanmış olduğu pamuktan yapılmış herhangi bir kumaş için genel bir terimdir. Pamuk, yüzde 90 selülozdan oluşan moleküler yapısı sayesinde parça kot alanlar son derece dayanıklı bir malzemedir. Gücü, yırtılmaya karşı dayanıklıdır, yıkandıktan sonra kalitesini kaybetmez ve yıllarca sürebilir. Biz yaygın kullanın: güzel gelen çarşaf için yatak örtüleri ve havlular . Aslında muhtemelen evdeki her odada bulacaksınız. İstenilen kullanıma bağlı olarak, pamuğu farklı şekillerde işlemek mümkündür.

kumaş alımı yapanlarÖrneğin, saten benzeri bir efekt oluşturmak veya daha yumuşak, fırçalanmış bir yüzey oluşturmak için. YUMUŞAKLIK Pamuğun oldukça yakında örülmüş kumaş alımı yapanlar  yüzey yapısı sayesinde hem yumuşak hem de serindir ve dokumaya bağlı olarak çok nefes alabilen bir kumaş oluşturur. Hava cepleri küçük olduğu için, pamuklu kumaşların daha sıcak olmasını sağlamak için bir veya iki tarafı fırçalanabilmesine rağmen çok fazla ısı koruması sağlamaz. Genel olarak, pamuk alerji dostu, pürüzsüz ve yumuşak olduğundan, sıcak aylar için idealdir.

Özellikle giyim eşyaları için yüksek nem emiciliği olan bu özellik, bir banyo veya saunadan sonra kendinizi kurutmak için, spor kıyafetleri ve yatak takımları için giyim ham kumaş alanlar olarak pratik bir malzeme haline getirir. ALERJILER Ev tozu alerjisi hastalarına daha dinlendirici gece keyfini pamuk yaprak. Araştırmalar, bu tür alerjileri tetikleyen akarların, yüksek kaliteli dokuma pamuklu yatak çarşaflarına nüfuz etmemesi, yataklarını onlar için yaşanmaz hale getirdiğini göstermiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın