Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar
Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNU DA

Pamuk  – doğal bir malzeme, çocuklar ve hatta bebekler için güvenlidir. O yaz sezonu için en uygun olanıdır ve bir “nefes”

Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar
Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

yeteneği vardır. Bu malzemenin olumsuz pamuk buruşmuş olduğunu, ancak yararları öder.

Yün  – Doğal bir malzeme, sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmezdir. materyal normal sıcaklığı korur çünkü bu tür giysiler içinde çocuklar rahat hissediyorum. Bir bebeğin cildi ter ve her zaman kuru kalır etmez.

Keten  – doğal bir malzeme. Bu dokunmatik hoş, hafif, çocuklar Keten giysiler giymek seviyorum. Keten kumaş kural olarak, dikiş yaz giysileri için kullandı. Ama keten yanı sıra pamuk hızla buruşuk.

İpek  – Doğal bir malzeme olduğundan, higroskopik parlak ve dayanıklıdır. Çoğu durumda, bu malzemenin güzelliği sayesinde çocuklar için zarif şenlikli kıyafet yapılır. İpek güneş ışığına duyarlı olduğunu, ancak güneş ışığına maruz kalma

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNU DA

Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar
Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

ipek gider.

Terry  – ilik kumaş, bambu, pamuk, keten, havlu yapılmıştır, bu malzemelerden oluşan bir kombinasyondur. Bu çok nazik ve yumuşak bez mükemmel nemi emer olduğunu. o kadar havlu, çocuk bornoz ve yapar itibaren.

Bambu  – aynı zamanda, doğal bir malzeme, yumuşaklığı için yalnızca hafif bir kaşmir ile karşılaştırılabilir. çocuk gömlek, elbise, pijama ve daha: Bu malzemenin farklı ürünler yapılır. ter olamaz bu kıyafetlerle, içinde soğuk ne sıcak olduğunu. “Nefes” malzeme, basit ve, alerjiye neden olmaz bakımı kolaydır. Bambu elyafı çocuklar için kesinlikle zararsızdır, saf ekolojik kumaştır.

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNU DA

Kadife  – villi birçok oluşmaktadır yüzeyi yumuşak bir yumuşak, doğal bir malzeme. Worth o kadifemsi ve konforlu olacak

Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar
Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

süet ürünü olarak tanımladığı şeyin kumaş kadar yoğun bir katman üzerinde yer almaktadır. Bu kumaş, birkaç yıl orijinal biçimini ve hazır giyim var o şeylerin dışında öylesine sonra bile görünümünü ve şeklini kaybetmez çok dayanıklıdır. Soğuk birden kadife malzeme daha fazla ısı beri bunun dışında giysi sonbahar ve kış aylarında kullanışlı sevgili çocuklarda gelecek. Bu kumaş dolayı eşsiz dokusu sadece keyifli, ama aynı zamanda güzel değil.

Modern Çocuk giyim bazen başlık dokusu tarafından nitelikleri ne var, ne olduğunu anlamak zordur, kumaş, doğal ve yapay farklı türde yaptı. Bu makale iyi çocuk kıyafetleri üretimi için uygundur malzemelerin çeşitleri bazıları açıklanmaktadır.

Triko  – dokusunun en uygun formu. Bu malzemeden yapılmış şaşmamak, giyim en pratik ve çok yönlü olarak kabul edilir. Bir örme giysiyi seçerek ana kriter onun kolaylık, fiyat, malzeme dayanımı ve dayanıklılığı olduğunu. İşte bu yüzden jersey – bu bebek giysileri için tasarlanmış şeyler için idealdir. Yaz ince ve narin örgüler parlak, kavurucu yaz cildi güneşten korumak, soğuk sezonunda kalın jarse sıcak tutmak için ilgilenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın