Kumaş Parçası Kumaş

Kumaş Parçası.
Kumaş Parçası.
 alım yapan yer, artan kumaş alanlar, fazla gelen kumaş alanlar, kashkorse, kesim fazlası kumaş alan, kesimden kalan kumaş alanlar, kumaş parçası alan, kumaş parçası alan kişi, kumaş parçası alan kişiler, kumaş parçası alan yer, kumaş parçası alan yerler, Kumaş parçası alanlar, kumaş parçası alım yapan, kumaş parçası alım yapan firma, kumaş parçası alım yapan firmalar, kumaş parçası alım yapan kişi, kumaş parçası alım yapan kişiler, kumaş parçası alım yapan yer, kumaş parçası alım yapan yerler, kumaş parçası alım yapanlar, kumaş parçası alımı, kumaş parçası alımı yapan, kumaş parçası alımı yapan firma, kumaş parçası alımı yapan firmalar, kumaş parçası alımı yapan kişi, kumaş parçası alımı yapan kişiler, kumaş parçası alımı yapan yer, kumaş parçası alımı yapan yerler, kumaş parçası alımı yapanlar, kumaş parçası kim alır, kumaş parçası kim alıyor, parca kumas alan, parça kumaş alan kişi, parca kumas alan kisiler, parça kumaş alan yer, parca kumas alan yerler, parca kumas alanlar, parca kumas alicilari, parca kumas alicisi, parça kumaş alım yapan, parça kumaş alım yapan firma, parça kumaş alım yapan firmalar, parça kumaş alım yapan kişi, parça kumaş alım yapan kişiler, parça kumaş alım yapan yerler, parça kumaş alım yapanlar, parça kumaş alımı, parça kumaş alımı yapan, parça kumaş alımı yapan firma, parça kumaş alımı yapan firmalar, parça kumaş alımı yapan kişi, parça kumaş alımı yapan kişiler, parça kumaş alımı yapan yer, parça kumaş alımı yapan yerler, parça kumaş alımı yapanlar, parça kumaş kim alır, parça kumaş kim alıyor
Kumaş

Kumaş Parçası. Kilitlenmesi – tamamen doğal, pamuklu örme kumaş var. Onun adını aldığı için liflerin oldukça tuhaf, yoğun örgü vardır.

Birbirine çok sıcak olduğunu, fakat aynı zamanda pratikde, ısıtır, ama pek vücudunda hissetti ve rahatsızlık vermedi. Vücuda rahat, çok hoş birbirine giyimi. Doğal bir malzeme olduğundan, nefes alabilen ve cildin hava almasını sağlar.

Bebeğin cildi son derece nazik birbirine geçmiş Çocuk giyim, ısıyı korur ve rahatlık ve kolaylık sağlar. birbirine geçmiş şeyler alerji neden olmazlar, zararsızdır ve hassas cilde sahip bebekler için uygundur.

UYARI: 40 derece (el yıkama ya da hassas döngü) aşmayan bir sıcaklıkta arzu yıkayın – bozulmamış güzel bir Kumaş Parçası.görünüm korurken, daha sonra ürün daha uzun sürecek !!!

Kumaş Parçası. Alt – pamuğu kapsayan yoğun bir örgü kumaş. Yumuşak sıcak yapağı ile – Onun özelliği ön taraf pürüzsüz ve yanlış tarafı olmasıdır. Genellikle,% 100 B / c, ve bazen de% 80 B / c -% 20 polyester, 2 ve iplik 3 iplik. Bu malzeme peletleri görünümünü dirençlidir ve germe, uzun zaman içinde şekil değiştirmez. Ters tarafta Kumaş polar dokunma sıcak, çok yumuşak ve hoş yapıyor.

Dokunma cilt bebek yumuşak ve narin anlamda farklı altbilgi saygı gelen Çocuk giyim. Sıcak altbilgi özellikleri içeride bir yapağı sağlamak, bu yüzden serin havalarda için mükemmeldir. Doğal bir malzeme, büyük altbilgi nefes ve cildin hava almasını sağlar beri. Altbilgiden Giyim – pratik, dayanıklı ve kullanımı kolay.

Türleri altbilgi:

Kumaş Parçası.
Kumaş Parçası.

1) 2-alt bilgi parçacığı – döngüler formunda kumaş ile;

2) 3 iplik – iki tip olduğu: – hikayeleri şeklinde polar, fakat daha kalın olan – kalın yün benzeri polar.

UYARI: Yıkama küçülecek sonra !!! bozulmamış güzel bir görünüm korurken daha sonra ürün, daha uzun sürecek !!! – en fazla 30 derece (el yıkama ya da hassas çevrimi) bir sıcaklıkta yıkanacak önerilir

Kumaş Parçası.  Kashkorse – bu elastik örme kumaş sıcak sezonu için 3. Mükemmel 2 veya 3 üzerinde İngilizce sakız 2’nin dokuya sahiptir. Bu tip doku Ürünleri ideal vücut şeklinde ve iyi hava geçirgen yanı uzatmak ve cildin nefes almasını sağlayacak. Kompozisyon:% 95 pamuk,% 5 Lycra. Kashkorse gelen Çocuk giyim uzun bir servis ömrü vardır.

Yine uymak zorunda – – ürünler iyi tolere yıkama ve kashkorse, bu sadece 40 derecelik tüm sıcaklık koşulları açıklanmıştır.

Kumaş Parçası. Başka malzemeler gibi, kendine özgü özellikleri vardır, küçük şeritler halinde bağlayıcı ve hatırlatır. Muhtemelen en önemli özelliği, kauçuk diş dokusuna elastikiyetini kaynaklanmaktadır. Bu sayede kumaş mükemmel çocuk kıyafetleri için çok önemlidir yıkama çok büyük sayıda, bakımı, orijinal şeklini korur.  Oluklu bir ağ-yapı yapısına (ince şerit) sahip olan ve bu nedenle de göz ardı hava fazla nemi emer ve cildin nefes almasını sağlar. Çünkü Yumuşak ve elastik örme kumaş bu tip en sık yanı sıra çocuk kıyafetleri yaratılması için, dikiş iç çamaşırı için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın