Kumaş Parçası.

kumaş parçası

Kumaş Parçası. Bir kumaşın renklerini ve dokusunu kendiniz görüyorsanız, birkaç kumaş arasında karar vermeniz ve bunların projeniz için uygun olduğundan emin olmanız için harika bir yoldur. Bizim için ekstra geniş 8 “x 8” örneklerini sunmak için mutluyuz ev dekorasyon kumaş parçasıve konfeksiyon kumaş .

Bir renk örneği varsa, “Renk Örneği Siparişi” düğmesini görürsünüz. Kıtasal ABD’de düz nakliye ücreti olarak 1,58 dolara istediğiniz sayıda renk örneğini sipariş edebilirsiniz.

Parça Kumaş. Bizim üzerinde örneklerini sunmuyoruz pamuklu baskı kumaşlar . Pamuklu kumaşları koordine etmenin en iyi yolu aynı koleksiyon, tasarımcı veya markadan ürün satın almaktır. Boya partileri farklı olmasına rağmen, kumaş alımı yapanlar birçok tasarımcı koleksiyonlarında benzer ve tamamlayıcı renkler kullanır. Ayrıca, pamuklu baskılarımızın birçoğu için koordine kumaşları seçtik. Bu koordinatları ürün açıklamasının altında görebilirsiniz.

Kumaş Parçası. Organik pamuk: Organik Giyim tarafından işletilen bir proje sa kampanyadır. Özellikle pamukta kullanılan pestisitlerin neden olduğu sorunları azaltmayı ve organik ve adil ticaret alternatiflerini teşvik ucuz kumaş etmeyi amaçlıyor. Kumaş üretiminin çevresel etkileri hakkında tüketicilere bilgi sağlar. Organik pamuklu giysilerin klorlu ağartma maddeleri ve sentetik boyalar içermemesi muhtemeldir.

Parti Kumaş. Zamanda bağlayıcı ve derin kökleri ile toprak zenginleştirmek iken kadar az ya da hiç agrokimyasallar gerek, son derece kumaş parçasıverimli yetiştirmek kolay ve haşere toleranslı: iyice ekolojik üründür. Geleneksel bir elyaf, 1930’larda siyasi sebeplerden ötürü, pratik olanlardan ziyade lehinedir. Artık uzun süredir canlanma şansını sürdürüyor:

Kumaş Parçası. Bambu çevre dostu kumaşlar pazara en son bitki materyalidir. Hipoalerjenik, emici, hızlı kuruyan ve doğal olarak anti-bakteriyel olarak tanımlanır ve çok hızlı büyüyen bir bitkiden gelir. Her ne kadar pek de iyi değil, işleme sırasında kullanılan kimyasallar üzerinde bazı endişeler var, ancak daha az ve gübre kullanılıyor ve diğer kumaşlara kıyasla hala sürdürülebilir bir seçim.  Bam Bambu Giyim bambu giyim konusunda uzmanlaşmış ama giderek diğer bir İngiliz üretici giyim tedarikçileri bambu kumaş mal çorap vardır.

Keten keten, birkaç kimyasal gübre ihtiyacı başka geleneksel elyaf kırpma ve pamuk daha az pestisit yapılır.

Kumaş Parçası. Organik yün giderek mevcut hale gelmektedir: sürdürülebilir tarım uygulamaları ve toksik koyun dips olmadan kullanılarak üretilir. Organik Yün akredite veya Organik Çiftçiler & Yetiştiriciler ile sertifikalı yerel çiftçilerin kaynak organik yün. Örgü kitleri ve bükülmüş yün tedarik ediyorlar.

kumaş parçasıKumaş Parçası. Geri dönüşümlü polyester geri dönüşümlü içecekler şişe ile örneğin bazı açık polar ürünler imal tam üzerinde, Polar ceket dikkat edin ayrıca aracılığıyla, onların baz katmanları için bir geri dönüşüm hizmeti sunan Ortak konu giysi geri dönüşüm programına .) Dış dişli şirketi aralığı her iki geri dönüşümlü ve tamamen geri dönüştürülebilir – aşağı fermuarlar ve düğmeler için, her şeyi% 100 polyester yılında saf poliester malzemelerin tamamen geri dönüşümü için Ekolojik Geri Dönüşüm Ağı’nı kurdu.

Gerçekte, “sürdürülebilir”, çevreye asgari hasar demektir. İpek, pamuk, kenevir, rami ve keten gibi organik olarak yetişmiş lifler “yeşil” veya “sürdürülebilir” kumaş olarak nitelendirilir, çünkü bunlar tekrar tekrar yetiştirilebilen ve hasat edilen bitkilerden veya ipek kurtlarından yapılırlar. Birçoğunuz bu kumaşları biliyor ve bunları giyiyorlar, ancak gerçekten “sürdürülebilir” olabilmek için böcek ilacı ve gübre kullanmadan organik olarak yetiştirilmelidirler.

Bazı yeni sürdürülebilir kumaş isimleri. Bunlar sırasıyla kakao ananası, ananas ve mısır bitkilerinden yapılan kumaşlardır. Odun hamurundan yapılmış bir diğeridir. Odun hamuru, yönetilen ormanlarda hızlı büyüyen ağaçlardan gelir ve geri dönüşümlü kimyasallarla işlenir. Kumaş da soya ve bambu bitkilerinden yapılabilir.

Parti Kumaş Alanlar. Bu yeni sürdürülebilir kumaşların tümü ıslak temizlenebilir ancak onları temizlemekle ilgili mekanik eylemi azaltmak için elle temizlenirse daha iyi olur. Bununla birlikte, bir elbisenin ipek olması durumunda, genellikle kurumaya bırakmak en iyisidir.

Birçok tasarımcı şimdi sürdürülebilir kumaşlardan yapılmış önlükler sunuyor. Örneğin,diğer tasarımlarına ek olarak bir Eko Koleksiyonu sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın