Elbiselik Kumaşlar

Elbiselik Kumaşlar

Online satın almak için elbiseli kumaş çeşitlerinin son derece geniş bir yelpazede bulacağımız elbise yapımı parça kumaş alanlar Elbiselik Kumaşlarsayfamıza hoş geldiniz. İnsanlar çoğunlukla elbise kumaşlarının kıyafet ve kıyafetler konusunda en uygun kıyafetlerini öğrenmek için bize başvuruyor. Elbise kumaşları geniş bir terimdir, bu nedenle bu sayfada ceket için daha uygun olan bazı kumaşlar bulacaksınız, bazıları pantolon yapmak için ve bazıları elbise yapmak için mükemmeldir, iş için siyah bir poli / viskoz ya da belki bir baskılı viskoz Tatiliniz için elbise kumaşı.

Online kumaş satışı mağazamızı mümkün olduğunca kullanıcı dostu yapmaya çalışıyoruz; bu nedenle, ‘Türe göre Kumaş’ başlığının altındaki arama veya sol menüdeki diğer alt kategorilerde arama yapmak daha kolay bulabilir ve bulunduğunuz kıyafet kumaşını bulmanızı kolaylaştırabilir Birden fazla yerde arıyorum. Eğer o zaman sonra gerektiren elbise kumaşı bulamazsa çok yararlı olabilir ve olabilir sayfanın üst kısmındaki arama kutusunu kullanarak aradığınız tam olarak ne biliyorsanız bize ulaşın  ve biz yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kumaş Nasıl Satın Alınır.

Kumaş Alanlar. Önce hangisini, dikiş modelini veya kumaşı almalıydın? Dikiş deseninizi satın alıp kumaş alışveriş etmenin en kolay olduğunu düşünüyorum. Deseniniz bittikten sonra, aradığınız kumaş çeşitlerini ve kumaşın ne kadar kumaş alacağını bilirsiniz. Aynı anda eşleşecek herhangi bir iplik, fermuar, düğme veya diğer kavramları satın alabilirsiniz.

Elbiselik KumaşlarElbiselik Kumaşlar. Her zaman böyle olmaz. Karşı koyamayacağınız harika bir kumaş bulursanız, bir şeyler dikmeye hazır olduğunuzda seçeneklerinizi açık tutmak için 3m’lik kısmını satın alın.

Bir dükkanda kumaşa baktığınızda:

Kumaşın dikiş deseniniz için önerilenlerden birinin olup olmadığını kontrol edin.

Parti Kumaş Alanlar. Kumaş cıvatasını biraz açın ve kumaşın nasıl asılı kaldığına (örtüyü denir) bakın. Onun hissini seviyor musun? Yumuşak mı sert mi? Bu, yapmayı planladıklarınızla uygun mu? Kumaş berbat mı?

Etikete bir gözatın – lif içeriği ve bakım talimatlarıyla ilgili bazı bilgiler olmalıdır. Makineyi yıkayabilir misin yoksa sadece kuru temiz midir? Bakımın çok yüksek olduğu anlaşılınca, devam edin.

Elbiselik Kumaşlar. Planlanan projenizi kumaşta görselleştirin. Doğru görünüyor mu? Sevdin mi? Kumaş size uygun bir renkte mi?

Kumaş Alan. Kumaşın genişliğini kontrol edin. Kumaşlar farklı genişliklerde yapılır: ağırlıklı olarak 150cm (60 “) ve 115cm (45”). Ne Elbiselik Kumaşlarkadar kumaş uzunluğunu öğrenmek için deseninize bakın. Durumda yıkamanın% 10’u kadar büzüşmesine izin verecek kadar kumaş satın aldığınızdan emin olun.

Zaman ayırın – kumaşın rulodan kesilmesini sağladıktan sonra genellikle geri getiremezsiniz, bu yüzden satın kumaş alımı yapanlar almaya acele etmeyin.

Farklı kumaş türleri ve kumaş mağazaları yolunuzu bulma ile ilgili daha fazla yardım için, ben kitap ya da tavsiye ederim ile diker öğrenin.

Kumaş mağazaları ve çevrimiçi mağazalar

Elbiselik Kumaşlar. Mümkünse, farklı kumaş türleri için bir fikir edinmek için bazı kumaş mağazalarını ziyaret etmeniz iyi bir fikirdir. Çevrimiçi alışveriş yapmak isterseniz, pamuk gibi güvenilir kumaşlara yapışırsanız çok yanlış gitmeyeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın