Kumaş Parti Kumaş Alan

Kumaş Parti Kumaş Alan
Kumaş Parti Kumaş Alan

Kağıt kurutucu tabakalar kullanılabilir; Bununla birlikte, kurutucudaki aşırı ısının geçici noktaları mikrofiber üzerinde oluşabilir. Mikrofiber kumaşların narin kaplaması ve elyafa yüzey miktarı lekelerin gelişmesi halinde fark edilebilir hale getirir.

Kumaş Parti Kumaş Alan
Kumaş Parti Kumaş Alan

Kumaş Parti Kumaş Alan. Tüm güzel giysilerde olduğu gibi, kaba veya sivrilen takılardan kaçının. Giysilerde çekmeler, tıkanmalar veya genel aşınma meydana gelebilir. Bir ipliğin mikroelyafları güçlü olmasına rağmen, tek tek lifler son derece ince ve kolayca aşınabilirler.

Dolabınızdaki mikrofiber giysilerin tadını çıkarın. Lüks ipek benzeri bir eli var. Genellikle, mikrofiberler dayanıklıdır ve uygun şekilde kullanıldığında ve düzgün şekilde kullanıldığında iyi aşınma sağlamalıdır.

Mikrofiber Kumaşların Özellikleri

Mikro fiber kumaşlar genellikle hafiftir, esnektir veya kırışmaya karşı dirençlidir, lüks bir örtü ve gövdeye sahiptir, şekli korur ve kıllara direnir. Ayrıca, benzer ağırlığa sahip diğer kumaşlarla kıyaslandığında nispeten güçlü ve dayanıklıdırlar.

Mikro fiber çok ince olduğundan, birçok elyaf çok sıkı bir şekilde paketlenebilir. Yoğunluk diğer arzu edilen özelliklerle sonuçlanır. Bir iplik oluşturmak için daha fazla sayıda ince elyaf gerek duyulduğunda, daha büyük elyaf yüzey alanı daha derin, daha zengin ve daha parlak renkleri mümkün kılmaktadır.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.
Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.

Kumaş Parti Kumaş Alan. Ayrıca, ince iplikler sıkıca bir araya getirilebildiğinden mikrofiberler, rüzgar direnci ve su iticilik gerektiren giysilerde iyi çalışır kumaş. Bununla birlikte, ipliklerin arasındaki boşluklar vücuttaki nemi vücuttan uzaklaştıracak ve nefes alacak kadar gözeneklidir. İki tane benzer kumaş karşılaştırıldığında, bir tanesi geleneksel bir elyaftan ve bir tanesi bir mikrofiberden yapılmış, genellikle mikrofiber kumaş daha fazla nefes alabilir ve daha rahat giyilir. Sıcak havalarda mikrofiberlerin geleneksel sentetiklerden daha az pamuklu olduğu görülüyor.

Sentetik mikrofiberlerle ilgili bir ihtimal, ısı duyarlılığıdır. Lif iplikçikleri çok ince olduğundan, kalın geleneksel elyaflardan daha hızlı ısı geçer. Sonuç olarak, mikroelyaflar daha fazla ısıya duyarlıdır ve çok fazla ısı uygulanırsa veya bir süre çok uzun süre uygulandığında parlayacak veya parlatacaktır. Genellikle, mikroelyaflar kırışmaya karşı dirençlidir, ancak eğer evde veya kuru temizleyiciler tarafından pres yapılması gerekiyorsa, daha düşük sıcaklık kullanmaya özen gösterilmelidir.

Kumaş Parti Kumaş Alan. İnsan yapımı lifler, bir iplik memuru adı verilen bir cihazın içindeki küçük deliklerden bir sıvının zorlanması ile oluşturulur. Mikro fiberlerle, delikler konvansiyonel elyaflardan daha incedur. Potansiyel olarak, herhangi bir insan yapımı elyaf bir mikrofiber haline getirilebilir. Mikrofiber kumaş en çok polyester ve naylonda bulunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın