Kumaş Parti Kumaş Alanlar

Kumaş Parti Kumaş Alanlar.
Kumaş Parti Kumaş Alanlar.

Kumaş. 0536 336 43 43

Kumaşlar nedir? Tüm kumaşlar, saç benzeri küçük liflerden üretilir. Bunlar, bir santimetre uzunluğunda veya daha az olabilir, sürekli ve devam eden teller. Bu elyaflar, bir iplik haline getirilerek karıştırılarak karıştırılır. İplikler dokuma, örme veya kumaş üzerine ütülenir.

Kumaş Parti Kumaş Alanlar.
Kumaş Parti Kumaş Alanlar.

Kumaş Parti Kumaş Alanlar. Üretilmiş Lifler Üretilen lifler fabrikalarda işlenerek ham maddelerden yapılır. Doğal kaynaklardan yapılmış kumaşlar değildirler. 1910 yılında üretilen ilk insan yapımı kumaş oldu. Her türlü bitki ömründe bulunan lifli bir maddeden oluşturuldu. Tamamen kimyasallardan yapılmış olan ilk elyaf naylondu. Naylon ticari olarak 1939 yılında üretildi. O zamandan beri çok çeşitli insan yapımı elyaflar yapılmıştır. Yapay elyaflar, bileşimlerine ve özelliklerine göre iki gruba yerleştirilir. Bu iki grup selülozik ve selülozik olmayan liflerdir. Selülozik fiberler bitkilerde bulunan lifli bir maddeden yapılırlar. Selülozik olmayan elyaflar sadece kimyasallarla tamamen hazırlanır.

Kumaş Parti Kumaş Alanlar. Birçok saten kumaşta kırışıklara dirençli değildir ve çok iyi lekeleri gizlemez. Örme Kumaşlar Örme kumaşlar, sürekli bir iplik uzunluğundaki ilmikleri birbirine geçirerek yapışkan bir kumaş oluşturmak için yapılır. Bu normal şekli geride tutabilen ve koruyabilen bir kumaş yapar. Esneme kumaşları gerçekten spor giymek gibi aktif giymek içindir. Örme kumaşlarda iplik çeşitleri ve örme yöntemleri büyük ölçüde değişebilir. Kumaşlar, T-shirt kumaşında olduğu gibi çok fazla gerginlikle ince ve pürüzsüz olabilir. . Çift örme gibi daha dokulu ve dengeli olabilirler.

Kumaş Parti Kumaş Alanlar. Örgülerin çoğunluğu kırışıklıkları önler, genellikle örme kumaşların dokusu arttıkça kırışıklıkları önler. Örgü kumaşın gerilmesi için özen gösterilmesine rağmen, örme kumaşların dikilmesi oldukça kolaydır. Kumaş Bükülür Genellikle, iki veya daha fazla kumaş bükülür, Dokuma veya örme. Bundan elde edilen kumaşlara karışımlar denir. En iyi özelliklere sahip olan kumaşları üretmek için elyafları birlikte üreten imalat. Kumaş Sonlandırmaları Kumaş kaplamalar kumaşın dokusunu, görünümünü veya ekranını değiştirmek için kullanır.

Kumaş Parti Kumaş Alanlar.
Kumaş Parti Kumaş Alanlar.

Kumaş dokusu yumuşak ya da gevrek, pürüzsüz ya da donuk ya da parlak olabilir. Her doku farklı bir izlenim bırakıyor. Kumaş Desenleri Kumaş desen dekorasyonları renk, çizgi, şekil ve boşluklarla yapılır. Çok çeşitli kumaş çeşitleri vardır; Çizgiler, şapkalar, geometri, çiçek, manzaralar, sınırlar vs. Sadece birkaç isim. Dekorasyon, geniş, küçük, hatta ve hatta, açık veya koyu, aralıklı veya kümelenmiş, sessiz veya kalın olabilir. Hepsi kumaş kıyafetlerinin sana nasıl göründüğünü etkiler. Kumaş desenleri; Kumaş Parti Kumaş Alanlar. Doku gibi, tasarımda illüzyon yapabilir. Bastırılmış renklerde küçük tasarımlar genellikle belirgin boyutları düşürür. Daha büyük genel tasarımlar boyutu arttırır. Geniş aralıklı motifler sizi gerçekten olduğundan daha büyük gösterir. Büyük eğrileri olan baskılar eklenen yuvarlaklık ve boyut hissi verir. Şeritli veya örgülü kumaşlar seçilirken, Çizgi ve illüzyonun temel teorisini takip edin. Ölçekli veya kendi vücut boyutunuzla orantılı boyutta olan baskılar, çizgiler ve şaplakları seçin. Küçük tasarımlar / süslemeler küçük, ortalama bir insana daha yakından bakar, ancak yerinde görünmez ve büyük bir figürde kaybolurlar. Öte yandan, büyük tasarımlar, bu tasarımların küçük bir figürü bastırabileceği uzun boylu kişilere göre en iyi giyilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın