Parti Kumaş Alanlar Kumaş

Parti Kumaş Alanlar Kumaş.
Parti Kumaş Alanlar Kumaş.

Polyester elyaftan yapılmış saten hala dayanıklıdır, ancak saten masa örtülerinin hassas bir çevrimle yıkanmasını öneriyoruz. Kapalı ziyafet olayları için mükemmel olan parlak kumaş, iç mekan aydınlatmasını güzel bir şekilde yayar ve yansıtır ve her olayda romantik ve zarif bir vibe oluşturur.

Parti Kumaş Alanlar Kumaş.
Parti Kumaş Alanlar Kumaş.

Parti Kumaş Alanlar Kumaş. Kadife, kesilmiş ipliklerin kısa ve yoğun yığın halinde eşit bir şekilde dağıldığı dokuma kumaştan üretilmiş bir kumaş türüdür. El kumaşı geleneksel olarak pamuklu olduğu ipek ile yapılır. Son zamanlarda, kadife için sentetik kumaşların kullanılması bir gelişme oldu. Kumaşın dışında “yumuşak” kelimesi pürüzsüz, yumuşak ve zengin bir dokusu olan bir şeyi tarif etmek için de kullanılır.

Uzun bir zamandan bu yana, kadifeler kıtalardaki krallık ile yakından bağlantılı hale geldi. Kadife giyim, görsel açıdan muhteşem olup, sofistike ve üst kabuk görünümünü oluşturur.

Parti Kumaş Alanlar Kumaş. Kadife, tek seferde iki kat kalınlık kadife üreten özel bir tezgah üzerinde bir dokuma işlemi ile yapılır. Nihai ürün çok karmaşık ve sıkıcı bir işlemin sonucudur. Daha önce, Kadife elle yapıldı ve oldukça pahalıydı – bu nedenle çoğunlukla telif hakkına hitap ediyordu.

Aşağıda okumak istemiyorsanız çabuk bir kuraldır (ancak yine de yapmanızı tavsiye ederim): Kumaşı hissedin. Yazın bir çift pantolon giyerek rahat hissedecek olursanız, muhtemelen bir  veya sargı için iyidir. Örneğin, orta

Parti Kumaş Satın Alanlar.
Parti Kumaş Satın Alanlar.

ağırlıkta iyi bir keten, iç çamaşırlarınızdan yapılmış pantolonlarla gösterilmeyecek kadar kalın olacak, ancak içlerinde terli olabilmeniz için kalın değil. Hafif bir kot veya dimi, süper sıcak olmamasına yetecek kadar ince olacak, oysa halka bir  veya sargı için çok kalın olan daha kalın bir kot / dimi, yaz aylarında giymek hoş olmayacak. Polyester kumaşlar genellikle yaz aylarında sıcaktır ve ayrıca sıcak, rahatsız sapanlar için yapılır. Yine de, daha fazla ipucu için okumaya devam edin!

Ne tür bir genel amaçlı kumaş kullanmalıyım?

Parti Kumaş Alanlar Kumaş. Genelde, “dip ağırlıkları” aramak istersiniz – yani, pantolon ve etek dikmek için kullanılan kumaşlar.Buna, kumaşlar, denimler, çarşaflar ve daha ağır dokunmuş pamuklar dahildir. Bu kategori içinde, örneğin hafif bir kot veya dimi gibi oldukça hafif bir şey isteyeceksiniz. Bazı daha hafif döşeme kumaşları da uygundur. Şüpheniz varsa, kumaşı cıvatadan kendiniz sarın veya çapraz olarak gerdirin. Sana güçlü geldiğini hissettiğinde, çevrenizdeki perdeler de büyük olasılıkla bir sling için iyi bir uyuma sahiptir. Bir satış ekibine (varsa) maddi gözyaşlarının ne kadar kolay olduğunu sorun. Karmaşık bir desenden dokunan kot ve dimi gibi dokumalar kolaylıkla yırtılmaz (iyi!). İplikler sadece üst üste ve altına gittiğinden, normalde “düz örgü” denilen daha basit örgüler, bir dama tahtası gibi, daha kolay gözyaşı dökebilir (kötü). Oğlak ve birçok gömleklik kumaş bu durum söz konusudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın