Kumaş Şifon Kumaş Alanlar

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.
Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.

Muhteşem, havadar bir şifon kumaş, çeşitli giysilerin basit başyapıtlarından oluşturulmuş modaya uygun malzemelerin sağlam duruşlarını tutar. “Kumaşlar” mağazasında daha sonra, yaz, akan elbiseler, muhteşem etekler, bluzlar ve hatta popüler, uçan şifon pantolonlar yaratarak şifrelenmiş parfüm satın almak için bir fırsat var.

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.
Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar. Kumaş, romantik bir görüntü oluşturmak için uygun hale getiren olağanüstü açıklık ve yarı saydamlık özelliklerine sahiptir. Şifon, sıkı büküm işlemlerinden oluşan özel üretim tekniği sayesinde çok ince bir bez haline gelmiştir. Çeşitli özellikler (doğal, sentetik) kullanılan iplikler kumaşa ek özellikler sunar.

Muhteşem, havadar bir şifon kumaş, çeşitli giysilerin basit başyapıtlarından oluşturulmuş modaya uygun malzemelerin sağlam duruşlarını tutar. “Kumaşlar” mağazasında daha sonra, yaz, akan elbiseler, muhteşem etekler, bluzlar ve hatta popüler, uçan şifon pantolonlar yaratarak şifrelenmiş parfüm satın almak için bir fırsat var. Kumaş, romantik bir görüntü oluşturmak için uygun hale getiren olağanüstü açıklık ve yarı saydamlık özelliklerine sahiptir. Şifon, sıkı büküm işlemlerinden oluşan özel üretim tekniği sayesinde çok ince bir bez haline gelmiştir. Çeşitli özellikler (doğal, sentetik) kullanılan iplikler kumaşa ek özellikler sunar.

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar. “şifon” kelimesi, “bez” den başka bir şey ifade etmez. Bununla birlikte, her zaman moda kadınlarını pahalı ve endişelendiren mükemmel bir kumaş herkese açık değildi. Ve sadece 30’lu yıllarda, daha sonra 20. yüzyılın 50’li yıllarında, pahalı kumaş zamanında görülen naylon, polyester ve diğer sentetik elyaf sayesinde bileşimini değiştirmeye başladı.

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.
Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.

Şimdi şifon kumaşlar özellikle gerçek, eğik kesimde çeşitli moda s oluşturuyor veya iki ve daha fazla renkli kumaşların katmanlanmasında. Silifre çizgilere ek olarak, şifon çeşitli şık detaylarla özel bir ifadeyle karşı karşıya. Bu güzel kumaş, fırfırlar ve diğer unsurlar oluşturarak romantik bir tarzda özellikleri ifade yardımcı olur.

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar. Eskiden, hava, nazik bir bulut olarak, ağır kıyafetler giymekten çok yavaş olanları giyiyordu. Günümüzde sentetik ve sentetik kumaş şifonun daha erişilebilir olmasını sağlamıştır ve gücü artmıştır. Sonuçta, bu arada, doğal şifon oldukça kırılgan bir kumaş. Ancak polyester, örneğin, çeşitli materyalleri taklit edebilen ucuz, aşınmaya dirençli kumaş. Elbette, statü ve ekoloji sorunu sizin için önemli ise, doğal şifon giysileri elde edin.

Şifon Özellikleri

Şifon, hem ön hem de yanlış taraftan düz bir mat yüzeye ve aynı görünüşe sahiptir. Ana ve atkı iplikleri arasındaki doğrusal yoğunlukta büyük bir fark olduğu için, ince uzunlamasına ve çapraz yara izleri doku yapısında oluşur.

Bükümlü iplikler kullanılıyorsa, krep efekti kumaş üzerinde oluşur ve zaten bir tane yuvarlak yüzey kazanır. Doğal ve kimyasal iplerden ve bunların kombinasyonlarından yapılmış modern şifon kumaşları, keten örgüsünün, küçük yüzey yoğunluğunun, şeffaflığın ve hafifliğin ana özelliklerini ve özelliklerini korur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın