Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.
Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.

Parti Gabardin Alanlar. Yünlü Saten Gabardin kumaşımız, yumuşak saten kaplamalı, kusursuz bir sınıf görünümüne sahip hafif bir İngiliz dimi yün yünündür. Güzel el ve örtü, bunu resmi kıyafetler için elbise takımları, ayılar veya takım elbise için mükemmel kılar.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.
Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş. En sevdiğim yün kumaşlardan biri Yün Saten Gabardin. Doğrusal bahçede 13 gram ağırlığında olup tropikal ağırlık yünü olarak kabul edilir ancak yıl boyunca giyilebilir. Aslında Bayan Giysisi, bu yünlü saten şortunu şortla gösterir.

Bir “kumaşın adı” olarak hem “saten” hem de “yün” kullanmamdan şaşkın olanlar için yalnız hissetme. Birçoğu, saten’i bir kumaş türü olarak düşünüyor, ancak bir örgüdür. Bir başka deyişle, ipekten polyestere, asetattan ketene isim verebildiğiniz her elyaf bir ipliğe bükülebilir ve daha sonra bir saten dokuma ile dokunabilirsiniz. Bu nedenle ipek saten, polyester saten, asetat saten ve evet, yün saten’e atıfta bulunuyoruz. Pamuklu bir saten dokumayla dokunulduğunda buna pamuklu sedan adı verilir.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.Yünün yenilenebilir bir elyaf olduğunu ve biyolojik olarak parçalanabilir olduğunu unutmayın. Yün elyafları nem absorbe eder, bu da cildinizden “nemden çekilebilir” anlamına gelir. Bu aynı özellik, üretilen elyaflarda olduğu gibi statik elektrik üretmez. Özellikle yünlü bir takım elbise hazırlanırken, yün satine gabardin özellikle astar veya ipek kumaş için ipek bir kumaş seçin. Bir yünlü takım elbiseli bir kumaşla astarlanması, hava alabilirliğini ve yukarıda listelenen diğer özellikleri geçersizleştirecektir.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.
Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş. Bu güzel kumaşla dikilmesi de kolaydır. Deseni kumaştan keserken, şekerleme düzenini kullanarak tüm parçalar aynı yönde ilerleyecektir. Yünlü saten gabardin kadife veya kürk gibi farklı bir şekle sahip olmasına rağmen, desen parçalarının alternatif olarak düzenlenmesiyle ince renk değişiklikleri meydana gelebilir. Daha fazla ceset eklemek isterseniz ceketin altını pamuklu batiste ile vurgulayın ve yaka gibi daha fazla ceset gerektiren bölgeler için orta ağırlıkta at kılı kulağı arayüzü kullanın. Her zaman keskin bir dikiş makinesi iğnesi kullanın, üniversal ya da tükenmez bir iğne kullanın. Ve her zaman olduğu gibi, yeni bir proje başlattığınızda yeni bir dikiş iğnesi kullanın.

Gabardin, dik veya bazen düzenli dimi ile kaplı sıkı dokunmuş, yüzeyde ince, farklı diyagonal kaburgalar ve pürüzsüz bir sırt ile karakterizedir. Yünlüler sağ elyaftır , pamuk sol olabilir . Çözgü genelde inç başına iki kat daha fazla iş parçacığı vardır atkı kamgarn , pamuk, üretilen elyaf, karışımlar ve (nadiren) ipek.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş. Gabardin sıkı bir şekilde dokunduğundan (özellikle dik bir dik örgü dokumasında) kumaş sert ve yağışa dayanıklıdır. Adı, ortaçağ  ait gabardin kelimesinden gelir ve bu da elementlerden korunma anlamına gelir. Adı aslında Ortaçağda giyilen pelerin için kullanıldı.

Kullanım Alanları: Takım elbise, mont, yağmurluk, pantolon, etek, üniforma, elbiseler, spor kıyafetleri, gömlekler, şapkalar.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş. Gabardin “ normal yün ” dir. Liflerin kendileri hakkında özel hiçbir şey yoktur. Gördüğünüz diğer yünlü elbiseler çoğunlukla belirli bir örgü ya da başka şekilde de olabilir – dimi örgüler, çekme ve seçme, başarısızlık, pazen vs. Düz düz örgüler çoğu kumaş şirketinin tekliflerinde çoğunlukla azınlıktadır. Herhangi bir örgüte olduğu gibi, asıl önemli şey iyi olup olmadığıdır. Bütün kumaşlarda olduğu gibi iyi gabardinler ve kötü olanlar da var. Dolayısıyla günün sonunda bir olup olmadığını sormak gibidir. Ve evet, eğer tropikal yünü aşırı ısınmaya meyilli iseniz ya da bulursanız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın