Likralı Kadife Kumaş

LİKRALI KADIFE KUMAŞ

Kadife en iyi şekilde ayrı kablo veya sırt deseni için bilinen bir kumaştır. Bu kumaş pantolon, ceket, gömlek, 3sandalyeler ve kanepeler de dahil olmak üzere giyim ve döşemelik, güçlü ve sert giyen malzeme seçimdir. kablosu kalıp genişliği genel olarak  boyutu olarak adlandırılır ve inç başına çıkıntıların sayısı tarafından belirlenir.

Kumaşlar Online At, sen metre ile şık renk aralığında bizim hiç popüler kadife kumaş sipariş edebilirsiniz. Eski bir kanepeye içine giysi ya da nefes hayat sağlam bir madde yapmak için kord bezi kullanmak zorunda olsun, bir 4gerçeklik haline dikiş projesini açmak yardımcı olmak için kullanılabilir bol bol seçenek var.

Eğer kadife kumaşlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, şimdi (ekranın sol alt kutuyu bakınız) bizim canlı sohbet özelliğini kullanarak bize konuşmak. Alternatif olarak, bizim aracılığıyla temasa geçmek seçebilirsiniz Bize sayfasında .

1Streç kumaşlar kendi yapısına bağlı olarak, çeşitli miktarlarda uzatılabilir – bizim streç saten gibi küçük bir miktar veya spandeks (Lycra ) olarak uzanan büyük bir miktarda. Streç kumaşlar da iki ayrı kategoriye ayrılır:

2 yollu gerilmeli: Bu kumaş, sadece tek bir yönde gerilebilir. 2-yollu streç en yaygın tür kumaş kenarı için kumaş kenarı uzanan, ancak diğer tip kumaş kenarı paralel germek veya çapraz örgü bağlı. Bu streç kumaşlar bir elastik bel gereken yere iyi giysi kullanılır, ancak aşağıya doğru sarkmaya için giysi istemiyoruz.

24-yollu gerilmeli: Bu kumaşlar, her yönde gerilebilir. Streç genellikle her iki yönde aynıdır, ancak bazı 4 yönlü streç kumaşlar farklı yönlerde streç farklı miktarda olabilir. En yaygın 4 yönlü streç kumaş spandex (likra) ‘dir.

5Biz ev projeleri için idealdir kumaş teklif ve birçok kişi ve mağaza giyim kendileri yapmaya satılık bizim spandex ve kadife malzeme seçin. Kumaş metalik folyo veya normal bitirir mevcuttur. Kalite çalışır bir sorun değildir yeterince yüksek olduğunu ve pembeler, lavanta, portakal, kahverengi ve neon renkleri tonlarında dahil olmak üzere birçok farklı renk, kullanılabilir. Biz bile konfor yükseltmek yardımcı olmak için nem yönetimi streç kumaş sunuyoruz. yüksek kaliteli, dayanıklı, çekici malzeme için, envanter yendi edilemez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın