Merter Tekstil Firmaları

Evin pencerelerinde tekstil  nasıl olmalıdır?

Bir evin diğerinden tamamen farklıdır. Her ev kadını konfor, huzur ve aile sıcaklığını özel bir atmosfer yaratmak 1istiyor TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ YERİNDE DE DEĞERİNDE ALIYORUZ – bunu yaparken, çeşitli aksesuarlar, tekstil ve dekor yardımcı olur.

Kadınlar tarafından sorulan en sık soru – Bazı tekstil evde pencereler olmak? Bu soru tümden cevap olamaz: Eğer iç dekore edilecek ne tarz seçmek ve o evinizin pencerelerine askıda kalacaktır kez.

Oturma odası için perdeler.

BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ..

2Oturma odası – bu her evde ana odasıdır. Burada bir aile olacak akşamları, burada misafir davet ve tüm ev için sesi ayarlar kişi oydu. İç oturma odası, rahat, uyumlu ve rahat olmalı ve perdeler doğru atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, debdebe ve ihtişamı istiyorsanız püsküllü ve saçak ile perdeleri seçin. Pencereyi uzatmak istiyorsanız – tavandan zemine doğrudan akacaktır perdeleri seçin. Eğer daha fazla ışık istiyorum – hafif, saydam kumaş üzerine seçiminizi durdurmak, ancak gece zaman perdeleri hakkında unutmayın – koyu ve daha yoğun. Keten, viskon, pamuklu kumaşlar, sentetik malzemeler – dikiş perdeler için malzeme her şey olabilir.

Çocuk için perdeler.

3Çocuk – oda parlak, gürültülü ve eğlenceli. çalışmıyor burada Sentetik – Perdeler burada doğal malzemeler (pamuk, keten) yapılır olmalıdır. Bu içeriği ile de memnun olduğunu veya özel kir tutmayan kaplama vardır bir kumaş seçin. Perdelerin renkleri eğlenceli, tema olmalıdır – örneğin, erkekler için araba ve kızın odası için çiçek ve kelebekler ile oda. Seçenekler kumaş bugün bir sürü sunuyor – değil sadece, aynı zamanda çocuklarınızı memnun edecektir zorlanmadan kumaş alabilirsiniz.

Mutfak için perdeler.

Pencereden kaplı böylece yeterli – Mutfak perdeleri uzun olmamalı. Çevre, kulaklık, mutfak duvarlarının rengini uygun – kendi seçimi özel nüanslar en önemli şey değildir. Şimdi üreticileri mutfak perdeleri için özel seçenekler sunuyoruz -. Özel kesim ve malzeme doğal kumaşların varyantları mutfak perdeleri için katalog var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın