İstanbul Tekstil Firmaları

TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ YERİNDE DE DEĞERİNDE ALIYORUZ 

Tekstil nedir?

2Kelime ” tekstil ‘aslen şimdi genellikle teklifler, iplik veya kumaş ve sentetik elyaf, iplik, ya da kumaş ya da ürünlere uygulanan, dokuma kumaşlar sadece başvurmuştur. o ” şimdi esneklik, inceliği ve yüksek oranı ile karakterize lifler, filamentler veya iplikler herhangi üretimi uygulanan genel bir terimdir, dönem tekstil örgü kaynaklanır ama, Tekstil Enstitüsü’nün Şartlar olarak ve Tanımlar Sözlüğü açıklıyor uzunluk ‘kalınlığına.

BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ..

Tekstil, özellikle kumaşlar temel bileşeni hazır giyim bir giysinin temel hammaddesi olması nedeniyle. Yüzden elyaf 3kumaşın üretim dizisini bilmek önemlidir. Kaliteli ürün Tekstil imalatı yani lif, iplik ve kumaş bilgisi olmadan bir giysinin kalitesini korumak mümkün değildir, şu anda ana hedefidir. Gri kumaş imalatı tüm süreç üzerinde hazırlamadan önce bizi tekstil elyaf, iplik ve kumaş ve tekstil imalatı akış şeması ne tarif edilebilir ne üzerinde bakalım.

Normal olarak, tekstil dokuma bir kumaş; Şimdi, aşağıdakilerden herhangi biri için genel olarak kullanılan: dönüşüm için uygun olan.1 elyaflar ve filamentların veya ipliklerin olarak kullanmak veya dokuma, örme ya da dokunmamış kumaş hazırlama. 2. Doğal veya üretilen elyaftan iplikler. 3.. Kumaşlar ve yukarıda ve ipliklerden 1tanımlanan elyaftan diğer mamul ürünler. 4. Ürünler orijinal kumaş karakteristik esneklik ve örtü muhafaza zaman giysiler ve diğer eşyalarda elyaf, iplik veya kumaş ile imal edilmiştir. Tekstil içeren çok kullanılan bir terimdir: 1. Liflerin her türlü (örn: Pamuk, Jüt , Yün , Polyester , Viskon vb)  2. Süreci her türlü (örn: İplik , Dokuma , Örme , Boya , Baskı , tamamlanması vs.)  3. Makine her türlü (örn: Spinning makine , Dokuma makineleri , Örgü makineleri , Boya makineleri , Test makineleri vb)  4. Içine tekstil lifi dönüştürmek için bitmiş veya son kullanım ürünleri (örn: Giysiler , Teknik tekstiller , Geo tekstil , Tıbbi tekstiller , e-tekstil vs.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın