Milano Moda Haftası

Alberta Feretti – güzel bahçe yol

Alberta Ferretti doğal sulak şık ağaç gövdelerine veya egzotik hayvanlar ve kuşlar, işlemeli kazak tiftik ve kaşmir, kısa elbiseler yün, pantolon 00şeklinde altın renkli baskı ile tamamlanmaktadır moda peri orman, bir koleksiyon ruhuna dinleyicilere sundu. Lüks ve high-end parçaları etkisi vurgulandı böyle bir yere bakmak ve phantasmagoria masal güçlendirmek çiçek konulu parlak tüyleri, şeritler, Aplikler gibi. Koleksiyonun bir özel “çip” ışık ahşap veya hafif desen veya yoğun orman çalılıkların bağlı benzeyen karmaşık çok katmanlı jakarlı kumaş dokusu olduğunu.

Temel Güz Moda Trendleri 2015-2016 açıkça straža salıcılar benzeyen parıldayan ile desteklenmiş bir derece, ölçülü özlü, ama çok gerçekçi bir koleksiyon, büyülü peri doku sunulan ünlü İskender Del’Akva, toplanması görülebilir. Kaba yün ve tiftik, ya da pürüzlü botlar askeri tarzı ile ağırlıksız elbiseler bir arada olan bu zarif, gerçekten, “çekici” kumaş kombinasyonu baktığımızda, moda severler hemen geçen yılki sezonda, tasarımcı, aynı zamanda bu koleksiyon üzerinde çalıştı hatırlattı. Bu nedenle, bu ekran düzgün pratiklik ve şıklık 01arasında en uygun uzlaşma için kendi kişisel arama bir uzantısı olarak adlandırılabilir.

Fendi – Doğal kürk lüks ve ihtişam

Koleksiyonun temeli Karl Lagerfeld açıkça pişman olmayan doğal bir tilki kürkü, vizon, vardır. Bolero ceket ve mont ve palto, yelek ve ceket gibi aksesuarlar (çanta ve şapkalar) – Bu materyal neredeyse tüm dış giyim yapılır. Ayrıca, bireysel parçalar kürk kesilmiş elbiseler, etekler, kazak mevcuttur.

Giorgio Armani 

Büyük maestro adamın tarzı tezahürleri kayıtsız kalmadı, bu nedenle bu etki sadece onun sonbahar-kış koleksiyonunu 2015 kaçamadılar. Ancak, şık blazer süslüyor kireç ve hayvan desenleri taze parlak tonları, geniş etekler, kesilmiş tipik erkek hatlarında yeni vurgular ayar, 22ceket ve minimalist elbiseler dar.

Asimetrik yaka ve omuz koşum ile bel elbiseler ve straplez elbiseler – toplama takım elbise ve akşam haftasonu içerir.

33Kurşun tasarımcı Jeremy Scott moda evi parlak yaramaz ve kışkırtıcı gösterisinde Moschino yeni hat ilk gösterisini açmak için tereddüt etmedi. O lokanta atılmış işçilerin tipik kostümleri açıldı, daha sonra modelleri Sünger Bob ve diğer çizgi film karakterleri tarzında elbiseler gösterdi ve gösterinin sonunda şeker sarma benzeyen elbiseler podyum modelleri geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın