Mor Elbise Mor Kumaş

 

BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ.

Mor Elbise. Kadın aksesuarları, satan küçük bir mağaza vardır. Onlar kırmızı ve mor yararları tartışmak ve neden 2her onları sever. Bayanlar mor sever. O bir terzi o renkte bir kumaş elbise dikmek yaşıyor diğer katip, kırmızı bir tutkusu var ve hazır bir elbise aldım. Kadınların özel elbiseler istediğiniz vesile sahibi tarafından verilen çalışanları için yıllık yemeği vardır. . Tek adam dükkanı,, baş katip olarak çalışır ve tüm kadın onu onlara çekici olmak üzerine çam

“Mor Elbise” kader katlanmış birkaç vardır; Aksi takdirde hikayenin bitiş mantıklı değildir. Oysa, yazar asla okuyucuya birçok modern yazarlar aksine açık verir.

3Mor Kumaş. Temalar dostluk, fedakarlık, sadakat ve etrafında döner. Bir arkadaş, bir umutsuz lüzum diğer gelir; Diğer arkadaşım ona çok özel bir şey ödün anlamına gelse bile, yardımcı olmak için istekli. Yıllardır arkadaş olmuştur. Onlar, birlikte çalışmak aynı yerde yaşamak, ve büyük olasılıkla onların en derin duygularını paylaşmak bazı. Bir arkadaş ihtiyacı olduğunda, diğeri değil ne kurban masraflarını değinmeden, yardımcı olmak için istekli. Kişisel arzular bir kenara koymak gerekir anlamına gelir, çünkü maliyeti, harika. Arkadaşının mutluluk dolu bir malzeme arzu sahip daha fazla anlamına gelir, çünkü bir seven arkadaş diğerine sessiz sır haline gelir. Sadakat ve kurban iki arkadaş arasında bir kumaş gibi iç içe. O Yukarıdaki temalar sığar, çünkü söz Bir diğer karakter değer, Sayın terzi. O muhtemelen Alman yaşlı bir beyefendi, ve o altın gibi bir kalbi vardır. O da, fedakarlık yapmaya isteklidir.

1Mor Kumaş. Hikaye daha karakter odaklı arsa odaklı daha. Yazar spesifik ayarı açıklanır. O. güneyde hayatının en yaşadı rağmen hikaye, herhangi bir şehir, herhangi bir devlet ve herhangi bir ülkede ayarlanmış olabilir. Çoğunlukla, okuyucuların hikaye gerçekleştiği yerlerdir hayal bırakılmıştır. “Mor Elbise” zaman 20 ya da 21. yüzyılda olmasa da karakterler tarafından kullanılan ifadeler ile gösterildiği gibi, oldukça büyük olasılıkla, 19. yüzyılın başlarında yer alır. O hikayesi “Mor Elbise” okuyucular hayatlarında ne var istiyorum hikaye türüdür. Dünya insanlar aslında birbirlerine umursamaz eğer gibi olabilir ne başka bir yüzyılda içine, ilerleme ve açgözlülük bir modern toplumun dışına okuyucuları alır.Stok Kumaş Alanlar Literatürde pek çok figürler mutluluk farklı görüntüleri var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın