Sarı Kumaş

BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ. 

Kumaş Boya Tarihçesi renk olmadığı bir dünya hayal edin. Küçük siyah elbise, renkli sundresses hatta bembeyaz 00gömlek olmadan bir dünya. Bu tonları lütuf olmadan bizim gardırop anlamak zor. Antik dünya çok daha renkli biz hayal olabilir daha oldu. Kumaş boyama kaydedilmiş ilk söz MÖ 2600 yıllarına kadar uzanır. Başlangıçta, boyalar deri, takı ve giysi süslemek için kullanılan su ve yağ ile karıştırılarak doğal pigmentler ile yapılmıştır. Bu aynı boyalar bazı 40.000 yıl önce El Castillo, İspanya, gibi yerlerde ortaya çıkan prehistorik mağaralar, boyama için kullanıldı.

Sarı Kumaş. Bugün, giyim% 90 sentetik boyalı ve eleştirmenler Çin’de nehirlerin renk ile gelecek sezon hit renk söyleyebilir söylüyorlar. Düzgün kullanılmadığında Trajik, kimyasal boyama işçilere önemli çevresel bozulma ve 1zarar verebilir. Sürdürülebilir bir şekilde artan bir ilgi sanatını reawoken olan doğal boyama .

Geri Bir Bakış

Sarı Kumaş. Antik çağda en sık kullanılan boyalar kendi kaynağına yakın bulunan ve sık sık farklılaşmış coğrafi konum yanı sıra sınıf ve özel renk bulundu. Renkler egzotik bitkiler, böcekler ya da deniz yaşamından karıştırılmıştır. Örneğin, kelime “kıpkırmızı”, kermes Akdeniz’de meşe ağaçları üzerinde bulunan boya bir böceğin kaynağı elde edilir. Antik dünyanın tüm renklerin sarı bitkilerin bir dizi elde en yaygın renk oldu. indigo türetilen mavi gibi diğer antik renkler, bir bitki Hindistan ve güney doğu Sarı Kumaş. BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ. Asya’da buldum. Indigo kumaş zengin bir mavi renk boyalar ve renk kalmak için bir 2mordan gerektirmez, çünkü benzersizdir. sopa-mordan için anlam lokma bir “mordan” olarak adlandırılan bir doğal boya ihtiyacı bakın. İndigo gibi bitkiler, doğal mordan var, ama biri olmadan, renk kolayca zamanla solmaya olabilir Kumaş Alanlar. Gerçekten tarihin açılır ve kumaş tarihinin boyaları-liderlerin zengin ilgisini ve genellikle etrafında sentetik boyama kapılarını açmadan, altın ağırlığını egale bir statü sembolü olarak tutum içine mükemmel bir fikir edinmenizi sağlar mor renk Dünya mor büyüleyici.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın