Pantolon Tamiri

Pantolon Tamiri.

Yanlış veya  etkilenen herhangi bir şekilde pantolon, çöpe atmak için acele etmeyin, ya da yıldırım bozuldu. 3Biraz sabır ve serbest zaman ve sevdiğiniz şey yeni olarak tekrar olacağını ve bunun takılabilir.

İhtiyacınız Olacak

– Konu;

– Makas Bir çift;

– Dikiş makinesi;

– Fermuar;

– Ütü

– Kumaş benzeri pantolon.

Talimatlar.

Başlamak için, ne kadar hasarlı şey belirlemek ve onarmak gerekebilir. , Gerekli araçları bez parçaları ve işe 4başlayın.

Pantolon fermuar kırdı, aşağıdakileri yapın. Yavaşça hava delikleri pantolonunun fermuar. kumaş zarar vermemek için çalışıyor, çok dikkatli yapın. Fermuar – Size özel bir aracı kullanabilirsiniz.

Sonra bütün konuları kaldırmak ve yıldırım kaldırıldı yerinde pantolon ütüleyin. Bu eski yıldırımdan delik en aza indirmek için yapılır. demir buğulaması yardım etmezse, el pantolon yıkayın.

Sonra fermuarı yağlamak ve yeni bir pantolon denemek. Fermuar makinede, dikişli bir fermuar uygun bir tespit edilirse, o zaman Teyellemeyi çıkarın. Pantolon hazır.

Kot pantolon ve pantolon dipleri yıpranmış ise, çeşitli yollarla bu sorunu çözmek mümkündür. en önemli yolu – uzun pantolon kapriler yapmak. Bu, dikkatle katlanmış pantolon yapmak ve kenarları kapalı pürüzsüz. 2Sonra, viraj ve makinede işlem.

Bir sonraki yolu pantolon kenarına onarmak için – kendi benzer bir bez uzatmak. Bunu yapmak için, kenar kesme ve daha sonra önceden bez benzeri pantolon dikmek. hiçbir görünür dikiş olduğunu, pantolon yapmak.

Pantolon alt şık ve korkusuz için, denim yıpranmış, bu yıldırım demir kenarları ile tedavi edilebilir. Kot kenarları iplik kesin ve diş pantolonunun altından dışarı atmayı böylece bacak kesilmiş demir yıldırım içine dikmek. Çok şık görünüyor. Ama yumuşak deriden yapılmış ayakkabı giymek değil, metal dişleri onu sıfırdan olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın