Eşortman Nasıl Dikilir.

Spor pantolon , spor, koşu ya da açık hava etkinlikleri için gerekli. Kesim ve dikiş basit becerileri sahip 00eğer  kendiniz yapılabilir. Çalışmalarını kolaylaştırmak ve yapmak pantolon rahat, onların çizgili ve diğer unsurları süslemek için değil, cepler dikmek olamaz.

İhtiyacınız olacak

– Kumaş;

– Dikiş malzemeleri.

Talimatlar

1Yumuşak ve elastik kumaş seçin – uzanır en uygun pamuklu jarse, ama değil çizilmiş ve şeklini korur. bel, bir makas, iplik de İpli konacaktır bir dize hazırlayın.

Bir desen bacak hazırlayın – Beraberlik kendi şematik, tüm boyutları dikkate alınarak dikiş ödenekleri yapmak unutma. Sen bel, kalça, kasık bel arası mesafe, iki uzunlukları (- belden ayak bileklerine kadar, iç – kasık ayak bileklerine kadar tarafı) ihtiyacınız olacak.

Tam boyutlu olarak kağıt büyük bir kağıda bir model çizin. Kenarları, spor pantolonlar dikiş olmadan, tek bir parça halinde olacak sahiptir.

kesme İkinci seçenek – giymek ya da yıpranmış diğer pantolon için bir model olun. Sadece alt ve tek kesim işleme süreleri birkaç santimetre ekleyin.

3Pantolon parçaları yağlamak. birbirlerine ve tedavi eklem bakan bacak takın. üzerinde deneyin pantolon onlar rakam ne kadar yakından eşleştiğini kontrol.

Dikin pantolon . , Dikiş dikişler yağlamak yardımcı iplik, süreç overlok dikişler çıkarın. sütür İşleme çorap sürecinde jarse olarak, gerekli.

Pantolon alt kısmını davranın. Öncelikle sonra eğmek ve geleneksel dikiş, overlok onları tedavi, kenar prostrochite.

2Bölgeyi olun. Overlok kenarı ile anlaşma. Aynı kumaş şerit, ama daha küçük – O kuliske oluşturmak için parça dikiş. dantel diş için oda bırakarak, şeridin kenarları boyunca dikiş. Veya basitçe kuşağında açmak ve iki dekoratif dikiş prostrochite. Dantel için delikler davranın.

Dantel hazırlayın. Olarak pantolon spor, onların çeşitli hareketlere sahne alacak sonra kemer de esnek olmalı ve iyi streç varsayılır. Bunu yerine geniş elastik bant dantel vdet edebilirsiniz. Yoksa bunun ortasında kendi dantel sondaki, crummy kauçuk şerit yapmak.

Ucunda düğümler, kuliske dantel geçirin. Spor pantolon hazır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın