Parça Kumaş Alımı Yapanlar

Parça Kumaş Alımı Yapanlar
Parça Kumaş Alımı Yapanlar

Doğal kumaşlar

Doğal kumaşların taraftarları , dağınık olmayan giysileri seçmek için daha zor buluyor. Ne yazık ki,% 100 doğal elyaf içeren (keten, pamuk, ipek) hemen hemen tüm kumaşlar giyildiğinde çok kırıştı. Yünlü kumaşlar, diğerlerinden daha az elyaf yoğunluğu nedeniyle sıkışmaya duyarlıdır, ancak yine de ince kıyafet kumaş sıklıkla buruşmaktadır.

Parça Kumaş Alımı Yapanlar
Parça Kumaş Alımı Yapanlar

Parça Kumaş Alımı Yapanlar. Birçok bakımdan pamuk kırma direnci, kalitesine bağlı olacaktır : daha yüksektir, yani. Elyafların bükülmesi ne kadar güçlü ise, pamuklu giysiler o kadar az kırışık olur. Belki de bu yüzden ateşli “doğal hayranlar”, asil kumaşların pahalı gömlek ve mink diktiğini iddia etmektedir.

Bu yöndeki en son gelişmeler, katlanmanın önüne gelen özel işleme tabi tutulan% 100 pamuklu kumaştan yapılmış giysilerin ortaya çıkmasına yol açtı. Bu şeylerin bakımı çok kolaydır, çünkü yıkandıktan sonra bile neredeyse ütülenmek zorunda kalmazlar.

Buna ek olarak, doğal kumaşların tüm avantajlarını koruyorlar: vücuda hoş geliyorlar, nemi ve havayı iyi geçip vücudun nefes almasına ve iyi görünmesine izin veriyorlar. Özellikle popüler olan, demir dışı erkekler gömlekleri , modern bir iş adamının vazgeçilmez bir özelliği.

Kumaş seçimi gerçekten bir giysi üretebilir veya kırabilir. Sadece renk veya desen değil, kullandığınız kumaş çeşidi.

Parça Kumaş Alımı Yapanlar
Parça Kumaş Alımı Yapanlar

Anneme dokuma kumaştan yapılmış örme desen dikmek veya ponte roma ile akıcı bir üst dikmek için yalvarıyorum … elbette bunun işe yaramayacağını açıklamaya çalışıyordu, ancak dilenci devam ediyordu!

Parça Kumaş Alımı Yapanlar. Nihai sonucu değiştireceğiniz bir desende önerilenin dışında bir kumaş kullanarak gerçekten anlamış olduğunuz dokuyu kullanana kadar değil. Buna uyacak ve istenenden farklı görünüyorsunuz. Neredeyse ne kadar önemli olabileceğini gerçekten anlamak için kumaş seçimi ile bir kaç hata yapmak için geçiş hakkı gibi hissediyorum! Ancak, bu hataları yapmadan önce sana yardım etmeye çalışacağım.

Dışarıda kumaş türleri ton var. Demek istediğim, Çoğu: Çoğu ayakkabı stresinin hatırlaması çok fazladır.  Ancak , kumaşın nasıl bir görünüm elde edeceğini (nasıl örtüp sığacağı gibi) görecekseniz, o zaman bir projenin kumaşlarını toplarken kendinize gerçekten yardımcı olabilirsiniz. Esneklik, kalınlık ve örtme miktarı için kumaş hissetmek, onu doğru desen ile eşleştirmenize yardımcı olacaktır. Sevdiğiniz kumaşları tanımış olduğunuzda, onları daha büyük bir çeşitlilik için çevrimiçi olarak daha kolay sipariş verebilirsiniz.

Parça Kumaş Alımı Yapanlar. Aynı ağırlığın ve kumaş çeşidinin bir giysinin görünümünü ve görünümünü nasıl etkileyebileceğini göstermek için aynı vücuda modellenmiş aynı desende aynı deseni diktim.

Yeni sürümünün bir tonunu diktim, Tatlı çünkü bu kadar kolay, hızlı bir dikiş ve yarı esnek bir siluet var, böylece geniş bir streç genişliği ve giyilebilir. İşte başlıyoruz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın