Parça Kumaş Satış

Not – zaman onu düşünmek, giyim kumaş hayatımızın büyük bir rol oynar. Hepimiz güzel bir görünüm ve son moda

10ile güncel kalmak için denemek istiyorum. Bunun yanı sıra özellikle dünyanın soğuk bölgelerinde, elementler kendimizi korumak için giyim gerekir. Yüzyıllar boyunca giyim kumaş çok sayıda yararlı ve gerekli her ikisi de bulunmuştur. Önümüzdeki birkaç ay içinde bu web sitesi size giyim kumaş ve ne için kullanılır farklı türde büyük bir seçim ile ilgili bilgi veren edilecektir.

Giyim Kumaş Türleri

Kumaşların her türlü listelemek için orada sayfaları ve sayfaları doldurmak dünyada vardır. Ama burada atılmış birkaç egzotik türleri ile ortak olanların seçkin bir örneği vardır.

Asetat , bir kombine doğal ve sentetik bir elyaftır. Doğal eleman ahşap selüloz olduğunu.

Akrilik elyaf insan yapımı ve yan ürün, petrol ve doğal gaz dahil bulunmaktadır.

Bark bez geleneksel olarak yapılan ve Afrika, Asya ve Pasifik bölgelerinde kullanılan çok eski bir kumaş türüdür. Bu şeritler, tabakalar halinde dövülmüş daha sonra ıslatılmış ve böylece bu bölgelerde, doğal, özellikle ağaç kabuğundan gelir. Bark bez bir giysi ve eşyalar, tekstil olarak kullanılmıştır.

Karışımlar , iki ya da daha çok elyaf kumaşların genel bir açıklaması vardır. Fikir bir tekstil ayırmak liflerin farklı özellikler dahil etmektir.

Tülbent , pamuk bez bir varyantıdır ve çok gevşek bir dokuma sahiptir. Tülbent çeşitli sınıflarda örgüler açmak için ekstra para cezası 11arasında değişen vardır. Ad, peynir yapımı da anlaşılacağı gibi çoğunlukla, pişirme kullanılan ve var.

Şifon , ipek, pamuk veya sentetik liflerden yapılmış bir çok dik, hafif bir kumaştır. Liflerin büküm bu biraz kaba hissediyorum verir ve örgü gibi dokuma özellikleri aracılığıyla See katkıda bulunmaktadır.

Kadife yuvarlak kablosu veya kaburga bir yüzeyi olan bir kuvvetli ve dayanıklı bir kumaştır ve arka düz veya tuval dokumaya sahiptir. Pamuk dahil olmak üzere çeşitli tekstil yapılabilir.

Pamuk tropik Pamuk bitkisinin elyaf elde edilir. Bu ham pamuk – pamuk çiçek çiçek ve ölünce, bir koza olgunlaşır ve tohum ile beyaz, kabarık bir iç ortaya çıkarmak için açık böler hangi kalır. Pamuk en yaygın kullanılan kumaş ve 13tekstil üzerinde 30 türleri temelidir.

Denim parçacığı kumaşın alt o farklı çapraz azarlama üreten bir şekilde dokuma pamuklu kumaş türüdür. Geleneksel olarak mavi boyalı ve ilk denim pantolon Cenova, İtalya yapılmıştır. Her iki kelime ‘denim’ ve ‘kot’ Fransız kökenlidir.

Jorjet Günümüzde sentetik Georgettes de üretilmektedir, ancak, ipek kumaş türüdür. Bu kıvrımlı, biraz kaba his için bilinen şeydir, ışık, artı renk aralığı, içinde boyanır..

Jüt Asya’ya özgü jüt bitkinin selüloz bakımından zengin elyaftan imal edilir. Genellikle paspaslar, çuval ve çuval çanta yapımında kullanılır.

Keten lifler Keten bitkisinden elde edilir ve taze, serin hissediyorum özellikle sıcak havalarda var için son derece değerlidir. Pamuk veya keten gibi dokuma halinde dokunmuştur kenevir bazı kumaşlar keten olarak adlandırılır.

Tiftik tiftik keçi kürk elde edilen yün türüdür. Bir ipek gibi parlaklık ve parlaklığa sahiptir ama aynı zamanda oldukça güçlü ve dayanıklıdır.

Polyester yan ürünleri hava ve su ile karıştırılır ve petrol kömürü, yapılan insan yapımı bir kumaştır. Naylon gibi, düşük su emme özelliğine sahiptir ve oldukça yanıcıdır.

İpek adam bilinen en eski ve en lüks kumaşlar biridir. Bu protein lif dut güve kozası elde edilir ve ilk kadar geri 3.000 M.Ö. olarak Çin’de üretildi.

Rayon neredeyse saf selüloz olan bir rejenere selüloz lifi olduğunu. Rayon için diğer isimler viskon ve sanat ipek bulunmaktadır.

10Kadife bir dokuma, bir araya getirilen kumaş, başlangıçta tamamen ipekten yapılmış ama genellikle bu gün ipek oluşur ve rayon olduğunu. Kesim parçacığı kısa, yoğun kazık kadife kendine özgü bir his vermek için dağıtılan akşam bulunmaktadır.

Venise gösterişli, çiçek desenleri ile genellikle şam tekstil türü ama.

Yün saç ve koyun ve keçi gibi farklı hayvanların kürk elde edilen doğal bir proteindir liftir. Lifler ipek daha kısadır ve genellikle gevşek örgü oluştururlar Parça Kumaş Alan.

Eğer giysi kumaş ve ne için kullanılır farklı türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, emin olun ve bu konuda daha derinlemesine gider sitemizde bilgilendirici makaleler büyük miktarda göz atın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın