Mint Yeşili Kumaş Mint Yeşili Elbise

Mint Yeşili Kumaş Mint Yeşili Elbise. Doğru şekilde giyilen değilse böyle bir şık ve güzel renk olmasına 3rağmen, nane yeşili felaket bakabilirsiniz. Sen ve hatta almak nane tonlarına nane yeşil giymek giysi renklerine, kendi cilt tonu dikkat etmelidir. Bu parlak ve seksi bir renk saplantı var ise, bizim gezip emin olun moda ipuçları üzerinde nane yeşili giymek nasıl tükendi ve sizin için bir nane parça satın almadan önce.

Mint Yeşili Kumaş Mint Yeşili Elbise. Serinlik, tazelik renk ve deniz meltemi, en sevdiğiniz kokteyl renk, canlılığı ve cesaret rengi … Her nane rengi hakkında. yeşil ve turkuaz bir yumuşak gölge, nane yeşili up ve gelecek sezon için büyük bir hit ve biz bu taze gölge yeterince alınamıyor! moda cilası çivi makyaj gelen giyim aksesuarlar, 2her yerde ve evlerimizde bile duvarları bu flört renkte boyanmış. Hemen hemen tüm cilt tonları için Evrensel gurur ve beyaz, siyah, şeftali, bej, lacivert ve gökkuşağının neredeyse tüm tonları ile kombine öylesine muhteşem … ne aşk değil mi?

Mint Yeşili Kumaş Mint Yeşili Elbise. Kendinize dürüst olun ve nane yeşil sizin için değil, arkadaşınız ya da 1sokakta gördük sadece şık bir kadın için doğru gölge olup olmadığını sormak. Aslında, dünyanın her renk herkes için doğru değildir Stok Kumaş Alanlar. nane yeşil seçerken cildinizin, göz ve saç boyama dikkat edin. Eğer koyu saç varsa, örneğin, nane hafif bir ipucu seçin. Sarışınlar daha koyu nane tonlar ile deneme için tavsiye edilir. onlar nane yeşili neredeyse tüm tonları şaşırtıcı bakmak gibi yumuşak boyama ile kadınlar, şanslı olanlardır. Rengi koyun ve çeşitli açılardan kendinize bakmak ve size iyi görünmüyor eğer, mağazada bırakın ya da bu gölge bazı küçük bir kısmı için gitmek ve mümkün olduğunca yüzünüze onu giymek deneyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın