Perdeler

Eğer güzelce dekore pencere gözleri yakaladı, sonra, kesinlikle bunun için kullanılan kumaş yumuşak. O dekoratif yastıklar, orijinal 1battaniye, koltuk örtüleri yapmak ve böylece konfor bir vaha haline odası açmak mümkün. Ayrıca perdeler. Malzeme iyi dökümlü ve tasarımcılar ciddi bir olay yapacak iç oda, bu özelliği kullanabilirsiniz.

Dışarıdan, yazılım gibi biraz kadife -. Onunla yumuşaklık kombine iyi bir yoğunluk olduğunu Polyester o yapıldığı, bu örtülü, örneğin, mobilya veya üretim için döşeme kumaşı seçmek için önemli bir faktör olduğu, bunu giymek direnç kazandırır.

2Materyal değil sadece toz gidiyor perdeler, geldiğinde çok önemli olduğu, çabuk kurur, çekici, ama aynı zamanda mükemmel bir şekilde yıkanmış görünüyor. Onları püskürtmek – Aslında büyük ölçüde yabancı parçacıkların sadece onları değil yapışması anlamına gelir, bu sentetik lifler, çünkü, kirlenmiş asla perde. Doğrudan güneş ışığından pencereleri korumak için kurulmuş bir gibi yumuşak – onlar odasına nüfuz etmez ve kumaş özgün boya korur.

Farklı renklerde büyük bir sayı (ve tüm parlak, doygun) Eğer perdeler için uygun renk tül seçmenize olanak verir ve pencere açıklığı daha da cazip verir ve oda kendisi, etkileyici, şık görünüyor.

Bu perdeler Bakımı size biraz pencerenin çıkıntıya üzerine asmak için nemli, sadece ılık su ile durulayın olabilir ve presleme değil, kolay.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın