Kumaşçılar

Her gün dikiş sanayi yaşamın hızı sürekli hızlanıyor gibi tüm yeni çözümler ve yeni, daha rahat malzemeler gerektiren, gelecek 2ürünler dolaplar için hammadde yelpazesini genişletmek zorundadır.

Bunlardan biri dalış (“krep” Son zamanlarda üreticiler tarafından kullanıma açık olan Latince “dalgalı” ya da “kaba” anlamına olarak). Onun özelliği, ilk etapta yatıyor bu kompozit malzemeden olduğu, neredeyse evrensel olmasını sağlayan, ve ikincisi, başlangıçta çok bez sadece spor ortamı için hammadde olarak hizmet vermektedir, ama yakında o moda dünyasında uygulanan oldu ve Bizim günlük.

Biz konuşursak kompozisyon, tüplü dalış unsurlarından biri olarak malzeme ve bahsedilen en azından bakım sentetik liflerin katkıda ancak pahasına viskon, genellikle% 65’lik bir oran olduğunu, bu malzemenin kendi türünün en çevre dostu yaklaşımlar olduğunu. Buna ek olarak, burada dokunan polyester (% 30) ve daha fazla esneklik% 5 için elastan veya likralı iplik.

1Krep Dalış Ile ilgili olarak krep, çok farklı olabilir: genellikle bu ipek, ancak burada ve yün, pamuk (ve sadece saf formda), hem de doğal olmayan lifler. Bizim durumumuzda bu size DALIŞ kumaş, dokuma krep katı teknik ve güçlü bir büküm ipeksi yüzeye sahip olan tahmin ettik, olduğunu.

Bu kombinasyon, dayanıklılık, su emme ve bakımı kolay benzersiz özelliklerinden bitmiş kumaş verir. Bu bir şey (30 iyi yıkamak için yeterli bir C) ve (değil güneş) kuruduktan sonra hemen takılabilir.

Gönderen krep dalış bireysellik vurgulamak kadınlar, takım elbise, şort, tank üstleri, etek ve üstleri için mükemmel abiye yapmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın