Şifon Kumaş Satışı

Özellikleri şifon

şifon kumaş satışıŞifon Kumaş Satışı. Böylece, daha detaylı özelliklerini dikkate şifon: o kolay akışı ne yazık ki, ve, kırılgan bir malzeme ile dokunmak kumlu bir doku. Yapılan lifler – Başlangıçta yapay üretmeye başladı zamanla ipek lifleri ve iplik krep ceket, türetilmiş. Ve onun kaderini değiştirdi.

Şifon Kumaş Satışı. Bir olarak Avrupa’ya nüfuz 18. yüzyıl şifon başından Eğer asalet için malzeme Çin’de yanı sıra ve 1938 yılında sonra, bir statü kabul edildi bilim adamları tarafından basıldığında görevinden icat naylon . Yeni şifon Yapay doku kompozisyonu daha dayanıklı erişilebilir ve demokratik yaptı. ortaya çıktı ve aşağıdakiler polyester – malzemelerin çeşitli taklit edebilirsiniz ucuz ama dayanıklı kumaş. Yani (tabii ki, onlar için durumunu sorgulamak ve ekoloji kritik değildir için, sürece), ve doğal kumaşlar üzerinde büyük para harcamak gerek 21. yüzyılın kız var onun çizgileri saydam versiyonlar canlandırıcı güzelliğini vurgulamak için malzemeler. Bu düğün veya başka bir kutlama sırasında ve normal bir durum hem çekici.

Ş2ifon elbise.  Narin, kırılgan, havadar, kadınsı. Bu ve bazı bir rüya kız olmak. Bu heyecan verici görüntü nadir güzellikte bir bez esinlenmiştir. Sadece şiirsel karşılaştırmalar akla gelen: ince, altın ışık incecik kelebek kanadı, dünyanın en iyi ruhları lezzet izi kahramanları tarihsel filmler ve masal uygun değil … hiçbir şey için şifon veya bileşenlerinden imal edilmiştir.

Şifon Kumaş Satışı. Yani bu inanılmaz kumaş gizem nedir? o terziler cephanelik gerçekten olup olmadığını ve bizim öncekilerden için kıyafet üreten?

3Şifon Kumaş Satışı. Tarihsel kanıtlar gösteriyor şifon bir kaç bin yıl BC çıktı. Bu kumaş rafine malzemelerin Kral çok miras var – ipek. Bu bir yapılan ipek şifon yapılmış . Malzemeler o giymiş bir adam, dünyanın makyaj ve geçicilik üzerinde gezinen gibi görünüyor böylece vücut ve ışık için güzel giysiler yapmak ağırlıksız.

Böyle şık elbiseler düzgünce vardı giyin. Doğal olarak, onlar sadece yaşamış olanlara ve ağır fiziksel iş yapmaya gerek kalmadan devam edildi. Hiç merak, beğeni ile zengin ipek ve şifon şeyler aldım. Bu durumlarını altını çizmektedir. ağır yaşam tarzı ile insanların ve mali durum gibi basit gibi fırfırlar uzaktı Stok Kumaş Alanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın