Ribana Kumaş Alan

Ribana Kumaş Alan
Ribana Kumaş Alan

Ribana Kumaş Alanlar. Yeni başlayanlar bir sürü dikiş dokuma kumaşlar korkuyor, ama onlar aslında olmamalı: Ribana Kumaş AlanKumaş sığacak şekilde ve dikmek kolay – sadece biraz pratik ve onlarla oynamak gerekiyor. Ama örgüler herkesin eşit yaratıldığı değildir. Eğer dikiş seti başlamadan önce, onları tanımlamak ve hangilerinin sizin projeniz için en uygun nasıl örme kumaş farklı türleri hakkında biraz bilgi edinmek için biraz zaman alabilir.

ÖRME KUMAŞ ÖZELLIKLERI

Ribana Kumaş Alanlar.Örme kumaş birçok farklı türde olmasına rağmen, çoğu benzer özellikleri paylaşmaktadır:

Onlar çözülmeye yok

Genellikle dokuma kumaşlar gibi buruşuk alamadım

Hepsi yerleşik streç bazı dereceleri var

Ne yazık ki onlar da çok küçültmek eğilimindedir, bu nedenle ön yıkama atlamak istemiyorum bir adımdır!

ribana kumasÖRME KUMAŞ TIPLERI

Ribana Kumaş Alanlar

Ribana Kumaş Alan. Not:  Aşağıdakilerden her biri kendi streç ve kurtarma faktörünü artacak spandex içeriğinin belli bir miktar sahip olabilir. Her biri için Özellikler kumaş için verilmiştir olmadan herhangi spandex içeriği.

Ribana Kumaş Alan. Örme en yaygın türü çoğu ne olduğunu, jarse olan temel T-shirt yapılır. Jarse kumaş satır örme ve purls araya koyarak, örgü iğne gibi yaklaşık çalışır tek iğne ile yapılır.

JERSEY ÖZELLIKLERI:

Bu streç faktör bir sürü yok.

(O içinde spandex olmadıkça) Genellikle çok iyi gerildikten sonra düzelmez.

Ribana Kumaş Alan
Ribana Kumaş Alan

Ribana Kumaş Alan. Doğru ve yanlış tarafları farklıdır: (yukarıdaki resme bakın) yanlış tarafında yatay purls görebilirsiniz iken Dikey örgü kaburga, sağ tarafta gösterilmiştir.

Parça Kumaş Alan Çekildiğinde, kenarları sağ tarafa doğru (grainline dik) ve (kenarların birlikte) yanlış tarafa kıvırmak eğilimindedir.

Genellikle ağırlık ve lif içeriğine bağlı olarak, vücudun oldukça iyi sarkar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın