Şifon Satışı

Şifon Satışı
Şifon Kumaş Parça Şifon Kumaş

Kumaş Alımı Yapanlar. Şifon hafiflik, şıklık ve ağırlıksız bir sembolü. Hava, şeffaf ve çok ince, bu malzeme sıkıca hafif kumaşların dünyada lider bir konuma sahiptir.

Şifon SatışıŞifon Satışı. Fotoğraf hava dokusu Şifon – iplik büküm krep çok ince düz örgü kumaş. Şeffaf ve ince, o kuvvetle iplik bükülmüş nedeniyle çıkıyor, bu yüzden ona dokunmak dokusu pürüzsüz, ama çok az rahatlama değil.

İpek liflerinin şifon kendiniz yıkamak için tavsiye edilmez, sadece bir uzman kuru temizleme gösterir. “İpek” modunda ıslak gazlı bez ile iyi olabilir ters tarafta demir.

Şifon Satışı. Suni elyaftan kendinizi silmek için izin verdi. 30 derece C maksimum sıcaklıkta Önerilen eli nazik yıkama ovmak değil, büküm ve hareketi çekmeye uygulama yapmayınız. Viskoz şifon – en hassas, ek olarak, gerilme kumaş alanlar mukavemeti, ıslak göre çok daha düşüktür. Ürünü basılması dikkatli bir havluya sarılmış olmalıdır, bükmeyin. Kurutma katlanmamış şeklinde iyidir.

Sentetik lifler, su sıcaklığının hafif deterjan yıkama için izin verilen herhangi bir daha yüksek 30 ° C sıcaklıkta bir yıkamadan sadece elle, makine yıkama izin verilmez. Yatay veya askıda katlanmamış şeklinde kuru.

Şifon Satışı. Güzel, havadar şifon kumaş sıkıca sadece giyim çeşitli şaheserdir malzeme olan moda görevini sürdürmektedir. Store Şifon Satışı“Kumaşlar”, akan elbiseler, muhteşem etek, bluz ve hatta popüler uçan şifon pantolon sonra yaz oluştururken parça kumaş alanlar, toptan şifon satın almak için bir fırsat var. Kumaş romantik bir görüntü oluşturmak için uygun kılan olağanüstü bir hafiflik ve saydamlık özelliklerine sahiptir. Sıkı bir büküm ipliği oluşur üretiminin, özel bir teknoloji bir sonucu olarak, şifon çok ince bir bez haline gelir. Çeşitli özellikler kullanılabilir (doğal, sentetik) iplikler, kumaşın ek özellikler kazandırır.

Şifon Satışı. Kumaş şifon ilk tip bu ülkede zarif ve hafif kumaş tonları çeşitli bir ipekböceği kozasından antik büküm ince ipek iplik öğrendim olduğunu Çin’den ithal edildi. Başlangıçta, bu son derece pratik malzemeden ürünlerin maliyeti çok yüksek oldu – manuel dokuma ipliği üretim ve fiyatlandırma önemli bir rol oynayan zorluğu. Dokuma tekniği sıradışı ve küçük tüberküllerin kumaş alanlar etkisi yarattı ki, çapraz çünkü kumaş, hafif pürüzlü bir yüzeye sahiptir. Şifon Satışı. Sentetik ipek kumaş icat maliyetlerini azaltarak, düşük gelirli insanlar için artık kullanılabilir. Kumaş Alımı Yapanlar. Şifon kumaş imalat tekniği üreticileri doku tiplerinin çeşitli üretmek için izin örneğin pamuk veya suni ipek gibi tekstil ve diğer uygun malzemelerin, Şifon Satışıüretimi için temel olmuştur. baskı geniş bir yelpazede ile hafif ve festival elbiseler, şık ve rahat bluz, farklı uzunluklarda etek – en farklı şifon itibaren kıyafet dikmek. Onlar tüm ağır inşaat akşam top elbisesi arıtma için kumaş daha pahalı türlü uygulamayı yapmak, mükemmel ve üst şal ya da eşarp olduğunu. Bu dayanıklı ve güçlü bir malzemedir, ancak, özel bir dikkat ve özen gerektirir, bu malzemenin dokusu sadece nazik temizleyiciler yıkanmalıdır bozulmuş değil.

Şifon hikayesi

Şifon uzun bir süre ortaya çıktı ve birçok tarihçi hemen bir yıl ya da hatta bir asır onun görünümünü çağırmadı.

Ama herkes ilk kumaş ortaya çıktı ülkeyi bilir – Çin. Avrupa’da, kumaş daha sonra ortaya çıktı – on sekizinci yüzyılda.

Şifon ipek edildi. Bu nedenle, fiyatlar yüksek şifon, ama bunun kıyafetler giymek bir ayrıcalık yani soylu ve varlıklı insanlar, oldu zor iş değil, bu hayatta bir acele yapan değil nüfus sınıfından.

1958 yılında polyester denilen bir malzeme geliştirildi. o şifon tam bir kopyası olduğunu malzemeyi üretmeye başladı dan. Bu tür malzeme dayanıklıdır, ve en önemlisi toplumun tüm kesimlerine kesinlikle kullanılabilir. Günümüzde doğal şifon, kumaş alanlar ve ucuz bir sentetik analog olarak ticari olarak temin edilebilir.

İmalat

Şifon SatışıŞifon ipek yapılır. İpler iç içe çaprazlama vardır. Kumaş Alımı Yapanlar. Bu iç içe güvenilir ve yüksek kaliteli kumaş oluşturan bir kumaşın imal edilmesi için eski bir yöntemdir. Kumaş mikroskop altında görülen, bir ince örgü görebilirsiniz.

Günümüzde şifon üretimi sadece ipek ipliği, ancak pamuk, suni ipek ya da sentetik olarak ipliklerin diğer türleri kullanılır için. Bu tiplerin her biri böyle jakar şifon kendine has özellikleri, sıkı diğer doku türlerine göre olan krep-şifon, jakarlı, şifon, şifon, saten, şifon, vs ..: Bu nedenle, birçok seçenek şifon bugün vardır ve opak, vardır. Ama ne olursa olsun her zaman kumaş, elbise, bluz ya da etek tipi akıllı bakmak ve görüntü hava ve nazik elde edilir.

Özellikler şifon. Onun avantaj ve dezavantajları.

İpek şifon en ince, hafif ve sağlam kumaş görünümü olarak tanıdı. Kumaş Alımı Yapanlar. Pamuk şifon daha yoğun ipek görünümüne göre ve mat bir dokuya sahiptir. Çoğu zaman, naylon, poliester ve diğer sentetik malzemeler, ticari olarak şifon karşılaştı kumaş alanlar.

Ne olursa olsun şifon üretiminde kullanılan ipliklerin tüm kumaşlar benzersiz ve ilginç bir model oluşturulmasına izin verir, ince, hafif, kusursuz müsait örtü vardır. İyi volanlı, fırfırlar ve diğer dekoratif öğeler elde edilen bu dokuların kumaş alanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın