Stok Kumaş

Kumaş Tanımları ve Bakımı

Seçtiğiniz konfeksiyon kumaşı konforunuzda önemli bir faktör olacaktır. Değişik ihtiyaç ve tercihleri ​​karşılamak için

Stok Kumaş
Stok Kumaş

çeşitli kumaşlar kullanıyoruz. Her kumaş, bunu faydalı kılan özelliklere ve özelliklere sahiptir. Kumaşlar çeşitlidir, ancak yetkili modeller dikkatle uyarlanır, böylece standart boyutlandırma tüm kumaşlarda geçerlidir. İşte mevcut hazır giyim kumaşlarına genel bir bakış.

Stok Kumaş. Bu karışım, giysinin yerinde daha iyi kalmasını, kullanıcıyla birlikte hareket etmesini ve gerilmesini sağlayan ve vücut stillerine uyan rahat, esnek bir kumaş oluşturur. Dış giyim üzerinde kolayca kayar.

Bakım: Sadece gibi renklerle, narin, Makine yıkama soğuk. Kumaş yumuşatıcı yok. Gerekirse klor olmayan çamaşır suyu kullanın. Kurumuş zemin yuvarlaktır.

Stok KumaşKumaş pürüzsüz bir hisse sahiptir ve dış kıyafetler altında neredeyse sürtünmesiz bir giysiyi tercih eden erkekler için iyi bir seçimdir dayanıklı bir naylon kumaştır; Ancak, bazıları onu sıcak buluyor.

Bakım: Makine yıkama sıcak. Gerekirse klor içermeyen ağartıcı. Kurutulur kuru ortamda, kalıcı basın.

Bu kumaş pamuklu bir his ve iyi bir nem emme özelliğine sahiptir. Kumaştaki polyester, giysilerin şekillerini korumalarına yardımcı olur ve% 100 pamuklu kumaşlara kıyasla çekmeyi azaltır. Bu hava şartlarına karşı iyi bir kumaştır ve pamuklu bir giysi tercih eden birçok kişi için iyi çalışır.

Bakım: Makine, sıcak, kalıcı basın yıkayın. Gerekirse klor içermeyen ağartıcı. Kurutulur kuru ortamda, kalıcı basın.

Stok Kumaş. Pamuklu-Poli Kaburga Örgü ayrıca 50/50 pamuk ve polyester karışımıdır. Kaburga Örme, jarse kumaştan daha fazla esneyebilir ve dayanıklıdır. Hafif bir kaburga örme, kadınların yapılandırılmamış kimyasal astarlarında kullanılır. Erkek giyim tabanlarında orta ağırlık kullanılmaktadır.

Bakım: Makine sıcak normal döngüsü yıkayın. Gerekirse klor içermeyen ağartıcı. Kurutulur kuru ortamda, kalıcı basın.

100 Yüzde Pamuklu Kıyafet

Yüzde yüz koton Jersey kumaşı, kadınların iki parçalı giysileri ve erkek kreynleri için kullanılır. Pamuk iyi nefes alır ve nemi emer ancak çabucak kurumaz. Bu giysiler, doğal pamuklu bir elbise için tüm pamuklu bir giysi veya tıbbi, işle ilgili veya başka türlü özel ihtiyaçları olan kişiler içindir.

Bakım: Makine yıkama soğuk, kalıcı basın. Gerekirse klor içermeyen ağartıcı. Kurutulmuş kuru ortam, normal.

100 Yüzde Pamuklu Örtü Örme

Stok Kumaş. Kaburga örme erkeklerin bir ve iki parçalı giysilerinde kullanılır. Kaburga örme formasından daha fazla gerginlik ve dayanıklılık gösterir. Pamuk iyi nefes alır ve nemi emer ancak çabucak kurumaz. Bu giysiler, doğal pamuklu bir elbise için tüm pamuklu bir giysi veya tıbbi, işle ilgili veya başka türlü özel ihtiyaçları olan kişiler içindir.

Bakım: Makine yıkama soğuk, kalıcı basın. Gerekirse klor içermeyen ağartıcı. Kurutulmuş kuru ortam, normal.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın