Parti Kumaş.

parti kumaş
parti kumaş

Parti Kumaş. Çeşitli dokularda çok aşina olmayanlar pek çok olsa da, kelime stres çok fark yok. Ve lüks saten kumaş isim kartları toplama çağrısında bulundu. Ama bu ince kalın bez, saten örgü, ön yüzeyi pürüzsüz parlaklık parti kumaşetkiler.

Atlas mutlaka ipek dokuma olmayabilir. Şimdi, birçok üretici bir saten kumaş oluşturmak için sentetik ve suni lifler kullanın. Ama salonları ve evler dokuya bulunan önde gelen üreticileri sadece ipek saten kumaşlar sundu.

Saten kumaş

Atlas seçme, iş ve zarif bluz için idealdir akşam önlük için kumaş çünkü ve kokteyl elbiseleri ve hatta baştan çıkarıcı bir ev giysiler oluşturmak için saten kumaş siyah hafif pembe veya off-beyaz – renklerin çeşitli boyanabilir.

Parti Kumaş. İpek saten kumaş metre maliyeti oldukça yüksektir. Ama haklı. Sonra saten ipek  en kaliteli ipliklerden oluşturulan. Bu kumaşlar son derece hafif ve yumuşak bulunmaktadır. Onlar kutlama ve lüks bir atmosfer yaratarak, gizemli parlaklık titreşimsiz. Bir bluz veya saten yapılmış bir elbise ile üretilen etkisi – kumaşın parti kumaşmetre başına fiyat daha önemlidir.

Parti Kumaş. Bir tören ya da çok önemli iş görüşmeleri katılmak varsa, kendinizi ipek saten bir kıyafet oluşturmak, hatta küçük bir saten öğe ekleyerek, kendinize çekicilik ve güven parti kumaş alanlar verebilir. İpek saten kumaş satın – ve küçük şeyler ile başlamak için gerekli olan bir kumaş.

Parti Kumaş. Nakış her zaman elbiselerini süslemeleri stil ve zarafet katıyor etti. – Elbise süslemeleri veya zarif nakış bluz sabır ya da beceri yoksa bu soruna mükemmel bir çözüm sunuyor muhteşem kumaşlar nakışlı. Salonları ve orada evleri doku ve işlemeli olarak keten kumaşlar ve eğlenceli hikayeleri ile yün sevimli resim ve ile ve pamuk boncuklu kumaş.

Parti Kumaş. Hatta taçlı başları pes etmeyeceğim kumaş vardır. Boncuk ile bu kumaş. Küçük boncuklar gizemli titreşen, çiçek ve yaprak, geometrik tasarımlar karmaşık örgü – tüm bu lüks hissi yaratır.

Boncuk ve nakış ile Kumaşlar

parti kumaş
parti kumaş

Parti Kumaş. Özellikle dikkat çekicidir geleneksel, tanıdık bir şekilde dokunmuş olmamıştır doku – biz ızgara bahsediyoruz. Çiçeklerle süslenmiş ince ve ağırlıksız örgü, oyma lazer kumaş, parti kumaş alan altın parçacığı, boncuk işlemeli ve modern teknolojinin kullanımı ile süslenmiş – bu bir lüks elbise için büyük bir kumaştır.

Eğer büyük önemli bir etkinliğe davet edilir ve yazılı davetkar Eğer «Siyah kravat», ardından geliyor. Burada bir gerektiren bir görüntü, başlangıcı olacaktır kumaşı bulacaksınız kıyafet.

Pamuk, naylon, suni ipek, poliester, asetat: ilk ipek saten iplik üretimi özel olarak, günümüzde kullanılan ve diğer malzemelerden yapılmış olan rağmen. lifler, tek başına veya ipek lifleri ile kombinasyon halinde kullanılabilir Bahsedilen. Saten İpek – yüksek kalitede ve çekici görünüm olarak dokusunun en pahalı türü.

Malzemenin alışılmadık pürüzsüzlük nedeniyle “saten” denir örgü özel bir tür, parça kumaş alan etmektir. Bu tip özelliği olan web ön tarafında ötesinde çözgü iplikleri çoğunluğu söyledi. İkili denilen atlas, başka çeşitli vardır. Bu malzeme ön hem de içeriden değil sadece, pürüzsüz ve parlak. Böyle bir etki, çözgü ipliklerinin iki set kullanımı ile elde edilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın