Tekstil Sokak Modası

Hafta Moda sadece ekranları veya yüksek profilli gala büyüleyici değil güzel giysi Tüm hayranlarını hatırlamak. Görüntüler, ünlüler ve 0moda blogcular arasında bir mola gösteren sokak stili, – az batan bir kalp ile, dünyanın her yerinden bayanlar style görüntüleri izleyebilirsiniz. Onlar moda görüntüleri yorumlamak ve kitlelere taşırlar. En biz sezon sonbahar-kış 2015-2016 Sokak tarzı moda haftaları memnun bakalım.

Peki, obsesyon yetmişli devam ediyor ve bu saçak ile kotlar, süet trençkotlar ve çanta çıkmak zamanıdır. Kumaşlar, dokular, silüetler ve dekor karmaşık bir bileşimi yani denemek zorunda ahenkli bir şekilde oluşturmak için, bazen oldukça sıradışı bir şekilde yarattı. Ama özgürlük bir dönemin ruhuna elbise korkuyorlar değmez. Ana şey şeylerin kalitesine dikkat etmek ve sadece aynı şekilde ifade şeylerin bir sürü karıştırmak için değil. Zaten, bu tarzda üst giysi dikkat etmelidir – bu taklit kürk ya da büyük düğmelerle uzun süet ceket tüylü ceket olabilir.

00Uygun ana şey oturdu – karar verdi. Parlak etkileyici ve hiç sıkıcı kostümleri bolluğu göz yakaladı. Pantolon ve ceket – Ve bu sadece klasik iki kişilik bir ekip değil. Sen pantolon ve eşleşen üstleri, ceketler ve seçenekleri artık moda olan setleri görebiliyordu Ana durum – kumaş ve baskı tandem. Böyle abartılı baskı, karmaşık kesme veya hacim dekor olarak.

Yüksek çizmeler yoksa, onları satın almak zamanı. Yüksek üstleri: Ana durum – Bu lake topuklu veya dar bot istikrarlı masif kovboy çizmeleri gibi “boru” süet edilebilir. Bir ayakkabı biraz yuvarlak sivri topuk yüksekliğini çorap kritik değildir, ancak seçenekler topuklu bakacağız, her durumda daha iyidir. Süet ve parlak deri ve Basılı zıt cilt – Bu malzemelerin sıradışı kombinasyonu çizmeler bakmak gerekir.

000Sıkı çanta dikdörtgen şekiller ve temel renkler bir iş kadını bırakın, kendilerini çanta deneyleri Saklı. Parlak ve sıradışı çanta – böylece moda. Çanta topları ve borular, kitap ve kutu şeklinde renkli bir kürk ve nakış, trafik işaretleri ve renkli yazıtlı: moda haftasında sokaklarda gönlünüzce olduğunu görebiliyordu. Özellikle etkileyici bir kasıtlı sıkı giysilerle aksesuarları arıyoruz – örneğin, klasik takım elbise.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın