Tığ İşi Çorap

Geçen hafta ben bir çift çorap kendimi döküm ve fark bir şeyler – çorap, onları bitmiş almak için odaklanmış kalmak gerekir örme uzun 1zaman alabilir, ancak Örgü ve bir çift çorap giyen konusunda ekstra özel bir şey olduğunu içine çok fazla zaman ve çaba koyduk.

Ben daha önce bu sözü düşünüyorum, ama bir kaç ay önce kitap satın – ayak gelen çorap –  ve gerçekten yeni her türlü çalışırken bana örgü ile benim konfor bölgesi dışında beni itti ve Etti şeyler. Ben her zaman çorap gerçekten zor ve olacağını düşündüm, ama onlar sadece sadece iplik küçük bir kat ile gerçekten küçük iğne, bir giysi örme gibi aslında sensin. Bir koşuşturma çok çorap veren düşünüyordum Eğer anlamak / takip etmek çok basit ve çok içeride en güzel fotoğrafları olduğu gibi, ben çok ben her zaman iyi bir kitapta bakmak bir şey olduğu, kitabı tavsiye ederim!

3Ben denemek için plan ve ‘elmas ‘ çorap şu anda benim iğne olanları olmak, desen tüm kitap (bir gün) Yolumu örme yoktur. Ben orta boy (2.0mm iğne) yapıyorum ve ben ilk çorap örme için iyi bir 10-12 saat hesaplanır ve ben yazarken ikincisi benim iğne olduğunu düşünüyorum. Bu gerekli konsantrasyon dolu bir uzun mesafe var! İplik ‘Doğal  ve ben önceki yıl bizim Yeni Zelanda tatile aldım merinos, naylon ve alpaka bir karışımıdır. Bu güzel yukarı örgü ile çalışmak çok güzel ve yumuşak oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın