Örgü Hırka

Ben bitirmek için dün gece (benim için) kadar geç kaldı benim hırka ve bitmiş giysi ile heyecan her türlü hissediyorum. iyi bit mükemmel 1uyum olduğunu ve gerçekten tarzı seviyorum – Ben zaten farklı renklerde ikinci döküm planlıyorum o kadar.

Bu fotoğraflar düz iğne kapalı, bu yüzden grup özellikle iyi bir engelleme ile yapabilirdi. Ben de gerçekten kendimi gelişmiş bir örgü düşünmüyoruz, bu nedenle bu boyun ve düğme bantları için dikiş toplayıp benim ilk kez oldu – Onu adil biraz yaptım ve benim parmak tamam söndürmeden olacağını çarpı tuttu çıkıyor Bu yaptığımız.

İplik 220 gr ve kesinlikle sıcak ve rahat olsa da, ben bu iplik topaklanma yönü hakkında biraz endişeli değilim, ama biz göreceğiz. Umarım bu, o zaman sadece bir kumaş çıkarıcı ile bunun üstünde tutmak gerekir değilse, ile başlayan ve daha sonra aşağı kolaylaştırmak için biraz kabartmak olabilir.

2Desen, ben hırka ekstra uzunlukta bir bit ekledi ve kolları biraz daha kısa yapılmış, ama aşırı yukarı ince detaylar bir sürü haşhaş olacak benim isterseniz, bugün belli bir aşamada e Bir okuma var. Çok net talimatlar ve takip edilmesi kolay – Genel olarak bu kesinlikle tavsiye ederim bir kalıptır.

Yukarıdaki manevralar tüm buradan itibaren çalıştı ve iğne üzerine dikiş olarak sayılır sağ taraftaki iğne fazladan döngü yapmak. Doğru 3senin iğne dikiş sayısını tutmak için, bu bir kombinasyon halinde çalışmış olacak (bir ‘birlikte iki örgü’ veya ‘k2tog’ gibi) azalma .

Amaç üzerinde örgü delik!

… De bu dantel örme olduğunu gerçekten ne olduğunu. Yaygın Bizim örme yapılan hataların çoğu, sadece yanlış zamanda yanlış yerde dikiş dantel vardır! Belli bir düzen içinde belirli yerlerde bu bit yerleştirerek, bazı güzel dekoratif örme dantel dikiş oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın