Triko Kumaş.

Triko Kumaş.

Triko Kumaş. Atkı örgülü kumaşlar, genellikle düşük bir esneklik polyester lif veya polyester lif şekilli,
Triko Kumaş.poliamid elyaf pamuk vb hammadde, düz dikiş, düz dikiş varyasyonları, kaburga düz dikiş, düz dikiş, çift kaburga, jakar, yün dokuma, atkı örgü makinesi, çeşitli vb dikiş. Bu çeşitler genel olarak iyi bir esnek gerilebilirlik, kumaş yumuşatma, kırışıklık dayanıklı haslığı, yün güçlü anlamda, yıkanabilir ve hızlı kurutma sahiptir. Bununla birlikte, zayıf nem emme, kumaş yeterince sert ve kolay, kıvrılma, sentetik ürünler kolayca boncuklanma, boncuklanma, takılmaya.

Polyester iplik, boyalı örme kumaşlar

Triko Kumaş. Boyanmış polyester düşük elastik örgü kumaş daha fazla renk 3-6 renkli çiçek desen yapılır jakar dokuma kullanılarak, farklı renklerde tasarım gereksinimlerine göre, ham madde olarak bir polyester lif boyalı yapılandırılır. Ortak desen vb çubuk, kafes, çiçekler, insanlar, hayvanlar, manzara, geometrik desenler ve vardır. Kumaş parlaklığı parlak, güzel, renk uyumu, yün yakından kalın doku, dokunmuş, açık biçimde çalışan, yünlü yünlü kumaş benzeri bir tarzı vardır. Ağırlıklı olarak böyle devam erkekler ve kadınlar ceket, takım elbise, ceket, yelek, etek, ceket kumaşları, çocuk giyim Triko Kumaş.ve kullanılan.

Polyester örme kumaş Çalışma

Triko Kumaş. Polyester örgülü denim gibi bilinen polyester örme kumaş alanlar emek, jakar dokuma yüzey kullanılarak dokunmuş hammadde, burada kalın boyanmış mavi deri, ince odaklı beyaz ipek, düşük elastik polyester elyafıdır renk mavi gerçek doğasını gizleme bile küçük klip noktası vardır. Sert ve esnek sızdırmaz kalın kumaş, aşınma haslığı. Elastan ipliklerini içeren başlangıç ​​malzemesi, bir örme streç denim dokuma olabilir, daha fazla elastik. Ağırlıklı olarak erkek ve kadınlar için ceket ve pantolon olarak kullanılır.

Polyester örme kumaş fitil

Polyester örgü kumaş alanlar fitil hammadde, örgüyü kilitlenmesi için yapılan değişiklikler olarak düşük bir esneklik polyester elyafıdır. Dokuma zaman kumaşın dar genişliği eşit olmayan, düzensiz dikey şeritler oluşturulur, böylece, her birkaç argaç bobini, pim 2 1 kadar boşaltılmıştır. İsteğe bağlı olarak şerit kalınlığına sahiptir. Kumaş tırtıllı, tam Triko Kumaş.katı hissediyorum, iyi esneklik ve ısı tutma. Ağırlıklı olarak erkek ve kadınlar üstleri, takım elbise, palto, çocuk giyim ve diğer kumaşlar için kullandı.

Polyester pamuklu kumaş örme kumaşlar

Triko Kumaş. Polyester pamuklu kumaş çapraz bağlamalı örme kumaş kompozit poliester birliği kumaştır. Bu ön ve arka yattıktan bağlanmış olması ile, geri polyester iplik önden dokuma kumaş, dokuma pamuk kumaş kullanılır. Gömlek, ceket, spor giyim kumaşı sonra yapılan Boyalı kumaş. Sert Bu kumaş kırışma, yumuşak ve rahat aşınma haslığı, su buharı geçirgenliği yakın hareket eden yan.

Kadife kumaş

Kadife kumaş polyester-pamuk kullanılarak bu kadife ipliği ilmeği olarak zemin ipliğinden, pamuk ipliği, polyester filamanlar ya da polyester dokunmuş iplik, harmanlanmış iplik olarak hammadde karışımlı pamuk, polyester filamanlar, naylon iplikler, bir sipariş haşlanmaya yapıldıktan sonra dokuda oluşan zemin ipliklerinin imal peluş örgü makinesinin en organizasyonu, yığın yün iplikleri, kesilerek daha sonra halkalar oluşturan ve daha sonra kadife kumaş alanlar yüzeyinin bir halka oluşturmak üzere kesilmiş ve. Küme iplikleri, aynı zamanda kesilmiş daire oluşturduğu basın serilmiş iplikler kuruluşa derlenebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın