Şifon Kumaşlar

Şifon Kumaşlar
Şifon Kumaşlar

Şifon Kumaşlar Yaz – ışık süresi, şeffaf kumaşların havadar elbise. Şimdi değilse ne zaman, şifon dikmek için

Şifon Kumaşlar
Şifon Kumaşlar

nasıl hakkında konuşmak. Bu makalede bu konuda forumunda dergisi ve makalelerden öneriler içerir.

Hava ağırlıksız şeffaf şifon moda sahnesine var en romantik rolleri olduğunu! Bu “sanatçı” ile “oynamak” rağmen hala yeterli değil “prova” olmadan, zor olan değil!

Çok yüksek şifon doğal ipek  en pahalı ve değerli maddelerin, bir. Ve bu şaşırtıcı kadınlar!

Tek renk veya akşam için çiçek şifon baskılı desen – – gün için ideal şifon, cömertçe nakış, pul ve boncuk ile süslenmiş.

Şifon Kumaşlar. Sentetik liflerden şifon çok daha ucuz ve karakteristik granül yumuşak boyun ve havadar açıklığını muhafaza ederken, önemli ölçüde daha uzun bir lüks fakat kırılgan ipek kumaş giyilir. Şeffaflık şifon derece desen yoğunluğuna bağlıdır.

BIR MODEL SEÇIMI

Şifon Kumaşlar
Şifon Kumaşlar

İpek ayrıntıları ve karmaşık ağzına aşırı yüklemeyin. Tüm güzelliği ve plastiklik ifşa serbestçe düştüğünde O, iyi görünüyor. İpek dikişleri de dağıtmak eğilimindedir, bu yüzden bir modele serbest kesim veya güçlendirme eklemleri seçmek en iyisidir. Yollarından biri – bir ipek kese.

Şifon Kumaşlar. Geleneksel astar dikişleri içine dikili edilir ve aksine dışarıdan görünen şeffaf doku kılıf indiriminin elbise astarlı düzenlemede çok daha küçük ise. Bu kumaş astar dikilmiş ve ince askılı, “yanlış tarafa yüze” üst katman ekleyin veya örneğin bir ücreti olarak gerçekleştirmek edilebilir.

Sorumlu iç katman yaklaşımı için malzeme seçimi, kompozisyon, yoğunluk, renk olarak, büyük ölçüde size kıyafetleri oluşturmaya bekliyoruz izlenimini belirleyecektir.

Esli esas kumaş parlaklık, renk kaplamaları (kapak), arzu edilen etkiye göre seçilmelidir: aynı renk seçimi görünür astar olarak kullanılan şeffaf parça ve bileşenler arasındaki sınır yapacaktır. Astar ten rengi “deriyle birleştirir.”

Şifon Kumaş. Doğal ipek kumaşlar “nefes” ve astar aynı özelliğe sahip olması arzu edilir. Onun yoğunluğu tarzı kıyafetleri bağlıdır. İnce silueti için daha yoğun kumaş gerektirir. Astar ince bir kumaş için daha uygun serbest elbiseler, saydamlığını azaltmak için tasarlanmıştır edin. Önerilen – Kolay asetat, viskoz, ipeği.  Rahat ekli korse

Şifon Kumaşlar
Şifon Kumaşlar

ve çıkarılabilir bel korse ile elbiseler.

ÜTÜLEME

Şifon sadece kuru – nem doku içine alır olabilir. “Kırışıklık” demir yüzeyin çalışma tamamen temiz olduğundan emin ve çizik serbest olun veya bez zarar! Eğer kağıt mendil (1-2 pozisyonunda demirin termostat) üzerinden şifon riske istemiyorsanız.

DIKIŞ şifon sadece ince bir iğne öğütülmüş kesilmiş parçaları 60 veya 70 ve nakış makinesi (dikiş uzunluğu 1.5-2 mm) ince iplik №. Doku kağıt ürününün altına DİKİŞ levha (genellikle bir kayma erkek gömlek, örme veya paketler halinde kullanışlı atmayın) Dikiş makinesinin konveyörüne kumaşa zarar vermez. Dikişler ödenekleri dikkatlice dikilir. Bunun için ideal bir olduğunu. Zikzak dikiş atılmıştır dikiş payı kenarından 5 mm bir mesafede ve daha sonra karşılık onun yanında kesilir: geleneksel bir dikiş makinesinde, aşağıdaki gibi yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın