Viskon Satışı

Temiz kuru “normal rayon” yapılan viskon kumaş temizlenmelidir. Bu tür suni ipekli kumaş makinesinde yıkandı ıslak ve böylece azaltmak 1ya da streç zaman bu kararsız hale, yani, düşük ıslak gücü vardır.

2

Makine yıkama ve yüksek nem kuru koşullarda suni ipekten yapılmış kuru kumaşlar. Bu kumaş, makine yıkanıp kurutulacak olan yüksek nem direncine sahip olan bir tadil edilmiş viskoz suni ipek.

3

Düzenli viskon kumaş nem ile temas korur. Viskoz yapay ipekli kumaş olarak kullanılan çok sayıda boya ve kaplama neme duyarlı olmasıdır. Düzenli suni ipek dokularda sıçramasına su önler. Kumaş ıslanırsa, nemi çıkarmak ve çalıştırılan boyalar önlemek için emici bir bezle kumaş ıslak alan kurulayın. Lekeler alanında ıslatma normal rayon kaldırmak kalkmayın. Herhangi bir leke çıkarılması için bir kuru temizleyici kumaş alın.

4

2Bu da germek için neden olabilir ıslak el onları sıkmak kumaş yıkama ve değilken viskon kumaş tutun. Kuru bir havlu üzerinde nem, rüzgar kumaş kurtulmak için. Kuruması için düz bir yüzeye kumaş yerleştirin.

5

Demir, sentetik ya da soğuk bir uyum içinde demir yerleştirin. Buhar ayarında su panoları sıçramasına kaçının. Demir düzenli bakım rayon. 3Demir dışarı iç kumaşı çevirin ve kumaş ve demir arasındaki bir bez koyun.

6

Sıcak su içinde hafif bir döngüde viskoz karışımlarını ve yüksek nem, viskoz suni ipek kumaş yıkayın. Rayon yüzde yüz yüksek nem (140 derece Fahrenheit veya 60 derecenin üzerinde) sıcak suda yıkanabilir. Sıcak üzerinde kurutma Kuru ve hafif nemli iken sizin derhal elbisenizi çıkarın ve asmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın