Bambu Havlu

Uzun alıcı, yani çekinmeden, hiçbir şey kalacaktır korkarak tezgahın üzerine görünen elde etmek için kıtlık kez gitmiş. Ürün yelpazesi geniş 1Bugün, herkesin kaliteli şeyler ve uygun fiyata seçim için çalışıyor. Hiçbir istisna ve havlu – onlar büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. En popüler vardır pamuk ve bambu. Her madde, tabii ki, fanlar kendi artıları ve eksileri vardır ve.

Bambu ya da pamuk: bir havlu en iyisidir?

Biz ve pamuklu tuval ve doğal bambu söyleyebiliriz. Malzemenin ikinci tip hammadde bambu olarak Pamuklu kumaş, pamuk yapılır. Bu, hem hijyenik olduğunu, iyi nemi emer anlamına gelir. Bambu kumaşı hızlı neredeyse iki kez emer – Ancak, nem emilim hızı yine dengesiz oldu. Ve farklı aynı boyutta havlu, emebilir su miktarı – pamuk yine, önceliği.

Bambu havlular daha iyi pamuk

2Bambu havlu mikrop ve bakteri direnmek mümkün temelde nedeniyle olduğu gibi, derinin herhangi bir tahriş veya enflamasyona neden değildir. Hatta bebekler, yüksek kaliteli ürünler kullanırken döküntü kaybolur çocuk bezi. Onlar için bakımı kolaydır. Hemen kir yıkayın pamuk aksine, uzun orijinal renk yumuşak kalır, parlaklık korur.

Pamuktan daha güçlü Bambu kumaşı, bu kalite fark edildi ve belli bir oranda doku bağlayan ürünü üretmeye başladı. Sonuç kaliteli ve tüketici tarafından talep edilen güzel havlu.

Bu, antibakteriyel özelliklere sahiptir alerjisi olanlar için uygundur, çabuk absorbe doku akan, ipeksi, güzel ağır daha kompakt katlanmış. . Pamuklu havlu hafif ve bambu ile daha hantal hızla emilir – Onlar kullanmaya başladı, hızla evet belli oldu. Ve kurur ama daha uzun 5-6 saat bizim banyosunda kuru bir pamuklu havlu bir karşılaştırma için. Bambu neredeyse her gün kuru olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın