Yeşil Kumaş Elbise

Bu, hemen hemen tüm kız çocukları için uygun olduğu için elbise, yeşil, genel olarak kabul edilir. Bu kıyafet bir 3yürüyüş, bir parti, iş toplantıları ve romantik bir tarih için uygun değildir. Yeşil gölge çoğu renkler ile çok iyi uyum, bu yüzden genellikle orada aksesuar ve ayakkabı seçimi ile ilgili sorunlar olduğunu. şüphe devam ederse, doğada meydana gelen renklerin doğal kombinasyonu hatırlamak gerekir. Nasıl seçilir? hangi elbise sığdırmak için? Bu elbise ana avantajı ne olursa olsun 4şekli, saç rengi, göz ve cilt, çoğu kadın için mükemmel olmasıdır. Ancak, görünüm bu özellikler en iyi seçenek seçmek için dikkate alınmalıdır.
Nasıl seçilir?
Bu elbise ana avantajı ne olursa olsun şekli, saç rengi, göz ve cilt, çoğu kadın için mükemmel olmasıdır. Ancak, görünüm bu özellikler en iyi seçenek seçmek için dikkate alınmalıdır.
1Yeşil Kumaş daha ince görünmek rüya Bayanlar, yeşil gölge mükemmel uygun olacaktır. Bu malakit ve zümrüt rengi seçimi durdurmak için en iyisidir. Kadınlar bile görsel siluet uzanır ve bel vurgulayan bir saten elbise, gelemez düzgün vücutlu. Biraz hacim rakam eklemek isteyen kadınlar, giysi ve ışık grimsi-yeşil tonu dikkat etmelidir. Bu elbiseler görüntü daha kadınsı hale getirecek. Eğer bir şey şenlikli ve parlak istiyorsanız, kumaş renk neon kireç veya zengin zümrüt seçebilirsiniz. Yeşil gözlü en şanslı kızıl saçlı kız. Onlar yeşil bir gölge seçebilirsiniz. onlar yol çok fazla dram vermek, çünkü bataklık 2kasvetli tonları istismar edilmemesi gerektiği unutulmamalıdır. Işık gözler takım bahar yeşillikleri ile Sarışınlar. Kireç ve açık yeşil elbise hafiflik ve hafiflik görüntüsünü verir. Esmer Kılık kıyafet yeşil bir elmas ile karşılaştırılabilir. Zengin bitkisel ve zümrüt tonları takım elbise, koyu renk gözleri ve cildi kızla.
Yeşil kumaş elbise ceket, hırka ya da bolero ile giyilir. giysi seçerken, stil ve renk uyumluluğu dikkat etmek gerekir. Böylece, yeşil bir arada hafif pembe, koyu koyu kırmızı, mor, gri ve sarı ile iyi görünüyor. kombinasyonu ile karıştırılabilir değil, bir kişiye hangi gama (sıcak veya soğuk), daha uygun belirlemek gerekir. Yeşil elbise avantajı stilleri çeşitli yendi olmasıdır. Yani, cesur genç bayan parkı, pançolar, yüksek askeri bot, orijinal geniş kenarlı şapka ile gardırop bir elemanı birleştirir. amacıyla, bu kıyafeti gülünç koyu yeşil elbise ve fiziksel siyah tayt giyiyor değil – ışık ve sarı-yeşil ile Kumaş Alanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın