Zeytinburnu kumaş

Zeytinburnu kumaş olan kumaş ince kullanılarak yapılır iplik ve / veya düşük yoğunluklu örme bir yarı sonuçları ve şeffaf ve çürük bir 0101bez. Bazı kumaşlar haline şeffaf ıslak olduğunda.

Bir kumaşın  sayısal olarak ifade edilir denye 100 (opak) kadar 30 (yarı opak) kadar 3 (son derece nadir, zor görünür çok ince) 15 (çorap standart katıksız) arasında değişir. Saydam yapılabilir malzemeler arasında incecik, ipek, suni ipek ya da naylon. Sırf kumaş geniş bir renk çeşitli gelir, ancak bu krem, kış beyazı, yumurta kabuğu, fildişi ve beyaz beyaz perdeler ve tonları için popülerdir. Bazı durumlarda, sırf kumaş işlemeli desenler veya tasarımları ile süslenmiştir.

Sırf kumaş için yaygın bir kullanımı gizlilik seviyesi korunurken, gündüz geçmesine güneş ışığı sağlayan perde yer almaktadır. Zeytinburnu kumaş. Nedeniyle sırf kumaş perde gevşek örgüye küçük ısı yalıtımı sunuyoruz. O (örneğin, gece olduğu gibi) dış daha bir odanın iç hafiftir, ancak, daha sonra oda içinde dışarıdan görülebilir.

2Kumaş, çoraplar veya külotlu çorap gibi giyim ve iç çamaşırlar olarak kullanılan giysiler, ve bazen de giysi parçası olarak, örneğin olduğu gibi, bir giysisi önlük ve resmi kostüm. Giyim için Şeffaf kumaş kullanıcı için sıcaklık yolunda çok az sunar ve bu nedenle yaygın olarak sıcak havalarda giyilir. Nispeten düşük sunuyor güneş koruması.

Zeytinburnu kumaş. Çoraplar 1920’lerden beri popüler olmuştur ve bir süre kadın kıyafeti kullanılmış olmasına rağmen, diğer giyim sırf kumaşların kullanımı son yıllarda daha yaygın hale gelmiştir. Moda çevrelerinde baskın ‘sırf moda trendi’ 2008 yılından bu yana oldu, [1] sırf kumaş kullanılan sıkı giysiler, ve narin kadınsı katmanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın